Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Tığ Örgü Halı

Yuvarlak tığ örgü halı modelleri var sırada. Penye ip paspas modellerinden sıkça bahsediyoruz. Bugün penye iplerle, koton iplerle, kordon iplerle  veya ince dantel ipleri ile öreceğiniz çok güzel modeller hazırladık. Örgü paspas modelleri olarak örebileceğiniz gibi yuvarlak dantel modelleri gibi, örgü amerikan servis modelleri olarak da örebilirsiniz. Biz model olarak sizlerle paylaştık. Fikir olarak paylaştık. Siz birçok yerde kullanabilirsiniz. Bu modellerin yapılışı maalesef yok. Sizlere örgülerinizde hem renk seçimi hem ip seçimi hemde model seçiminde fikir vermesi için hazırladık. El örgü halı modellerinde parça ipleriniz varsa örgü çiçek motifler ile çeşitli boylarda daireler ile motifler örüp birbirine ekleyerek de paspaslar yapabilirsiniz. Bu modellerin yapılışı maalesef yok. Ama daha önce yuvarlak paspas nasıl örülür birçok model paylaştık. Önceki tariflerden tüm modellere ulaşabilirsiniz.

El Örgü Halı Modelleri

Griler, kahve tonları, pembeler, maviler, yeşiller ile örülmüş el örgü halı modellerinden oluşan güzel bir galeri var sırada. Beğendiğiniz bir dantel örneği motifini kalın iplerle örerek paspaslara çevirebilirsiniz. Birçok desen o şekilde oluşuyor. Dantel örneklerinin kalın iplerle örülmesi ile paspaslar örülüyor. Veya hayal gücü kullanılarak oluşturuyor örnekler.  Daha önce sizlerle mandala amerikan servis olarak paylaştığımız bir model şimdi pamuklu iplerle paspas olarak örülüyor. Hatta çok trend, çok popüler bir model. Sizde farklı örgülerde beğendiğiniz desenleri paspaslara çevirebilirsiniz.

Gelelim şimdi birbirinden güzel özenle örülmüş yuvarlak tığ örgü halı modellerine. Evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler