Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır?

1 zincir 1 sık iğne, trabzanı önden batma, trabzanlar, fıstıklarla yepyeni çok güzel bir paspas örüyoruz. Yuvarlak örgü paspas nasıl yapılır anlatımını videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek ev dekorasyonumuz için harika paspası örebiliriz. Penye ip örgü modelleri, koton iplerle, kordon iplerle paspası örebiliriz. Penye ip örgü modellerinde çeşitli paspaslara, kilimlerin anlatımlarına çok değindik. Dantel modelli paspaslar ördük. Yıldızlı, motifli paspaslar ördük. Penye iple oval paspas yapımı çok sevilen örneklerden. Ev dekorasyonunda birçok yerde kullanacağımız örneklerden. Örgü paspas modeli yapımı ilk defa tığ işi örecekler için zor gelebilir. Koton iplerle öreceğimiz bir paspasın yapılışına geçelim. Yuvarlak örgü paspas nasıl yapılır izliyoruz.

Yuvarlak Örgü Paspas Yapılışı

Çok beğenerek öreceğiniz paspaslardan biri olacak. Yuvarlak örgü paspas nasıl yapılır videolu anlatımlı. Koton iplerle veya sevdiğiniz iplerle keyifle öreceğiniz bitmesini sabırsızlıkla bekleyeceğiniz örneklerden. Çeyiz hazırlığında olanlar için paspas kaçırılmayacak modellerden. Modeli uygularken isterseniz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Paspasın çapı yani videodaki model 80 cm. Tabi bu ölçüler kullanılacak iplere göre değişiklik gösterecektir. Sarı renkle örülmüş model 115 cm çapında. 5 mm kalınlığında 600 m uzunluğunda iplik kullanılmış. 9 mm tığ kullanılarak örülmüş. Evinizde yazında kışında kullanabilirsiniz.

Paspası biraz yakından inceleyelim.

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır? 3

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır? 2

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır? 1

Muhteşem. Kaçmayacak örneklerden. Her renkle örüldüğünde evimize renk katacak şıklık katacak nadir örneklerden.

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır?

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır? 4

Yuvarlak Örgü Paspas Nasıl Yapılır? 5

Evet paspasın bittiğinde nasıl duracağını gördük. Sıra geldi yapılışını izlemeye. Paspasımızı örelim evimizde kullanalım. Satış için örelim, hediyelik fikirler için hazırlayalım. Yuvarlak örgü paspas nasıl örülür izliyoruz. İyi seyirler.

Kaynak : http://magiccarpetstudio.blogspot.com/2018/06/dywanik-lotos.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler