Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

30+ Örgü Klozet Takımı Örnekleri

Banyo dekorasyonun bir parçası olan klozet takımı modelleri için size çok güzel örnekler hazırladık. Örgü klozet takımı yapmak isteyenler için çok güzel fikirler. Beğendiğiniz örgü modellerinden sizlerde eviniz için uygulayabilirsiniz. Şahsi fikrimi soracak olursanız ben banyoda dantel paspaslara kıyamıyorum. Yazık olur gibi geliyor bana. Ama sakallı ipten klozet takımları güzel oluyor.

Galeride dantel olarak yapılmış örnekleri göreceksiniz. Motifli örgü modellerinin birleşiminden oluşan çok şık klozet takımları. Yapmak isteyenler için model. Rengarenk örgüler ile banyolarınızı renklendirebilirsiniz. Düz bir paspas örüp renkli ipliklerle üzerine örgü çiçekler, aplikeler yaparak çok şık bir hale dönüştürebilirsiniz.

Galeride bulunan modellerin yapılışları yok maalesef. Ama sizler beğendiğiniz örgü modellerinden yapabilirsiniz. Altıgen motifli örnekler çok şık duruyor mesela. Kafes örüp üzerini çiçekler , güller ile süsleyebilirsiniz. Kendi doğaçlama paspas modellerinizi yapabilir, örebilirsiniz.

Örgü Klozet Takımı Modelleri

Az öncede belirttiğim gibi bu zarif modellerin yapılışları yok. Ama fotoğraflara bakarak kendiniz yapmaya çalışabilirsiniz. İçinde aplikelerle süslenmiş güzel modeller var. Sizler beğendiğiniz apliklerle süsleme işini yapabilirsiniz. 33 tane şıklıkta yarışan örgü paspaslar var. Buyrun galeriye.

Kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/dimirel/post360548120/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler