Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İple Oval Paspas Yapımı

Örgü paspas modellerinden güzel bir örnek hazırladık. Penye iple oval paspas yapımı için Türkçe video hazırladık. Penye ip paspas modellerinden, örgü paspas modellerinden çok bahsediyoruz. En güzel örnekleri hazırlıyoruz. Koton iplerle ince – orta kalınlıktaki makrome ipleri ile paspaslarımızı örüyoruz. Penye iplerinde oldukça fazla çeşidi var. Beğendiğiniz iplerle eviniz için örgü paspaslar örebilirsiniz. Yeni modelin, penye iple oval paspas yapımına geçmeden önce daha önce paylaştığımız birkaç tarife değinelim. Dantel paspas yapımı çok beğendiğim, çok güzel tariflerden. Kordon iple örgü paspas yapılışı hem renkleri ile hem de modeli ile çok güzel bir örnek. Ev dekorasyonunuza renk katacak harika bir paspas. Penye ipten paspaslardan bende hediye olarak örmüştüm. Yıldızlı penye ip paspastan örmüştüm. Banyo paspas modelleri olarak evlenen bir yakınıma hediye olarak ördüm. Çok güzel oldu evinde. Çok beğendi. Sizde hediyelik fikirler olarak paspaslar örebilirsiniz.

Penye İp Paspas

Banyolarda veya evinizin diğer köşelerinde kullanacağınız çok güzel bir paspas. Paspasın yapılışı baştan sona videolu olarak anlatılmakta. Hangi ip kullanıldığı, hangi tığ kullanıldığı gibi bilgileri de bulabilirsiniz. Penye iple oval paspas yapımı için sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. İç kısımdaki tur sayılarını artırarak paspasın boyutlarını artırabilirsiniz.

Penye İple Oval Paspas Yapımı

Paspas çok güzel duruyor değil mi. Paspasın boyutları videoda da bahsedildiği gibi 123 x 93 cm. 5 adet ip kullanılmış ve 4 mm tığ kullanılmış. Sizde ipinize göre tığ ölçüleri belirleyerek paspası örebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler