Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Oval Örgü Paspas Yapımı

Örgü modelleri ve yapılışlarından banyo dekorasyonunda veya evinizin diğer bölümlerinde kullanacağınız örgü paspas modelleri anlatımı hazırladık. Pamuklu iplerle ördüğümüz paspas modellerini isterseniz örgü runner modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Örgü paspas modellerini daha çok penye iple örmüştük. Penye ip paspas modelleri ördük. Kalın iplerle paspaslar ördük. Bugün koton iple paspası öreceğiz. Eğer penye ip dışında farklı iplerle de paspaslar örmek isterseniz şimdi bahsettiğimiz örneklere göz atabilirsiniz. Renkli koton iplerle ördüğümüz örgü oval paspas yapılışını inceleyebilirsiniz. Çiçeklerle örülmüş harika bir model. Hasır iplerle, jüt iplerle de paspaslar örebilirsiniz. Jüt ip halı yapımı evinizin her bölümünde kullanacağınız modellerden. Sakallı iplerle de banyolar için paspaslar örebilirsiniz. Örgü klozet takımı yapılışı beğeneceğiniz, çeyizlik olarak da öreceğiniz modellerden. Daha fazlası için ana sayfadan tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model oval örgü paspas yapımını öğrenelim.

Örgü Paspas Yapımı Anlatımlı

Ortasında incili küçük çiçekler, kenarında yapraklardan oluşan oval paspas anlatımı hazırladık. Runner veya paspas modelleri olarak kullanabileceğimiz örneklerden. Krem rengi koton ip kullandık. Orta kısımda renkli iplerle çiçekler örebilirsiniz veya aynı renkle paspası tamamlayabilirsiniz.

Oval Örgü Paspas Yapımı

Paspasımızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çeyizlik olarak örebilirsiniz. Şuan için evinize örebilirsiniz. Son olarak videoya geçip oval paspasın nasıl örüldüğünü öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler