Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Klozet Takımı Yapılışı

Papatya motifini daha önce çok görmüşsünüzdür. Daha çok bebek battaniyesinde ve örgü çanta yapımında kullandık. Şimdi ise prenses model örgü klozet takımında kullanacağız. Papatya örgü klozet takımı yapılışını ise adım adım videodan her parçasının örülüşünü izleyeceğiz. Dilerseniz sadece papatya motifte kalıp battaniye veya çanta çiçek motifli örgü paspaslar örebilirsiniz. Banyo dekorasyonunuza uygun renklerle örüp dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Klozet kapağı örtüsünü iptal edebilir sadece paspas kısmını örebilirsiniz. Klozet takımı modellerinde parça sayısını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Örgü klozet takımları örerken koton ipler, sakallı ipler kullanabilirsiniz. Mesela daha önce ördüğümüz kalpli örgü paspas yapılışı klozet takımı olarak uyarlandığında çok güzel duruyor. İçerik içinde de yine klozet takımı olarak örüldüğünde nasıl durduğunu gösteren görselleri bulabilirsiniz. Tığ işi klozet takımları yapılışı mavi çiçeklerle süslenmiş çok hoş bir model. 2 parça veya 3 parça olarak örebilirsiniz. Örgü klozet takımı örnekleri için anlatıma geçelim ve papatya örgü klozet takımı yapılışını öğrenelim.

Örgü Klozet Takımı Yapımı Anlatımlı

Papatya motifi farklı örgü modellerinde kullanılmış bir örnek. Çanta ve battaniyede renkli olarak örüldü. Şimdi de yeşil ve krem renkleri kullanılarak klozet takımı örüyoruz. İsterseniz sadece paspas kısmını örebilirsiniz. O şekilde de çok şık ve kullanışlı olacaktır.

İlk olarak papatyalarımız bittiğinde nasıl duruyor bir bakalım. Ortasına inci dikebilirsiniz.

Papatya Örgü Klozet Takımı Yapılışı

Şimdi paspasımızı, klozet takımını yakından inceleyelim.

Papatya Örgü Klozet Takımı Yapılışı 1

Papatya Örgü Klozet Takımı Yapılışı 2

Papatya Örgü Klozet Takımı Yapılışı 3

Çok güzel değil mi. Son olarak ise papatya örgü klozet takımı yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler