Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Klozet Takımları Yapılışı

Geçtiğimiz günlerde sizlere klozet kapağı örgü modelleri yapılışı paylaşmıştık. Şimdi aynı modelin paspasını yapıyoruz. Yapılışını sizlere fotoğraflarla ayrıntılı bir şekilde paylaşıyoruz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Çok güzel bir paspas. Penye ip paspas modellerini de yine klozet takımı olarak yapabilirsiniz. Sakallı ipten klozet takımı yapılışı yapabilirsiniz. Motifli klozet takımı örnekleri yapabilirsiniz. Anlatımlı birçok örgü modelleri ve yapılışı bulabilirsiniz mimuu.comda. Beğendiğiniz modelleri banyo dekorasyonunuz için yapabilirsiniz. Anlatımlar bizden beğendiğiniz modelleri yapmanız bizden. Şimdi gelelim tarife.

Örgü Paspas Yapımı

Tığ işi klozet takımları yapılışı için beyaz, mavi ve sarı iplik kullanıyoruz. Tığ olarak 3.5 mm kullanıyoruz. Tığ ölçüleri kullanacağınız ipe göre değişecektir. Koton iplerle ördük bu modeli. Dilerseniz farklı çeşitlerde iplerde kullanabilirsiniz. Çeyiz hazırlığında iseniz ve eviniz için paspaslar örmek istiyorsanız bu örnek çok güzel bir model. İstediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Kolay ve şık bir örnek.

Paspasın yapılışında 28 zincir çekerek başlıyoruz. Ve aşağıdaki adımları takip ederek yapıyoruz. Çok güzel bir paspas Kolay bir model. Zincir, sık iğne ve trabzanlardan oluşuyor. Şimdi nasıl yapıldığını görelim.

Tığ İşi Klozet Takımları Yapılışı 23

Kaynak : http://www.mundodesoraia.com/?p=6770

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler