Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Klozet Kapağı Örgü Modelleri

Örgü klozet takımı modellerinden klozet kapağı örgü modelleri ile başlıyoruz. Daha sonra paspasın yapılışını da paylaşacağız. Önce kapak örtüsü. Adım adım yapılışını fotoğraflarla bulabilirsiniz. Daha önce örgü klozet takımı örneklerinden oluşan çok güzel bir galeri paylaşmıştık. Galeride 30 dan fazla model vardı. Motifli örgülerden oluşan, dantellerden oluşan, sakallı iplerden oluşan, çiçek aplikeli modellerden oluşan süper modeller mevcut. Beğendiğiniz modelleri ev dekorasyonu, banyo dekorasyonu için örebilirsiniz. Örgü paspas modelleri sakallı ipten de çok güzel klozet takımı modelleri örebilirsiniz. Penye ip paspas modellerinden çok güzel takımlar, paspaslar örebilirsiniz. Pamuklu iplerle  örebilirsiniz. Anlatımlı birçok örnek paylaşmıştık. Beğendiğiniz modelleri klozet takımı olarak örebilirsiniz.

Klozet Kapağı Örtüsü Nasıl Örülür?

Beyaz, mavi ve turuncu ip geçişleri ile çok güzel bir model örüyoruz. Klozet kapağı örgü modelleri ile başlayıp daha sonra takımı tamamlayarak paspasını da örüyoruz. Beyaz ipimizle 42 zincir çekerek başlıyoruz. 5. zincir üzerine batarak trabzan yapıyor ve kaldığımız yerden zincirin sonuna kadar trabzan yapmaya devam ediyoruz. 38 trabzan örüyoruz. 3 zincir çekip örgünün diğer tarafından devam ederek 38 trabzan daha yapıyoruz. 3 zincir çekip geri dönüyoruz ve trabzanlara devam ediyoruz. Az önce çektiğimiz köşedeki 3 zincirli yuvaya 12 trabzan yapıyoruz.

Klozet Kapağı Örgü Modelleri

Klozet Kapağı Örgü Modelleri 1

Klozet Kapağı Örgü Modelleri 2

Paspasımızın başlangıç kısmı bu şekilde yapılıyor. Şimdi kalan kısımları fotoğraflarla görelim. Daha ayrıntılı bilgi için sonda bulunan kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Klozet kapağı örgü modelimiz hazır. Sıra geldi paspasa.

Klozet Kapağı Örgü Modelleri 44

Klozet Kapağı Örgü Modelleri 45

Klozet Kapağı Örgü Modelleri 42

Klozet Kapağı Örgü Modelleri 43

Kaynak : http://www.mundodesoraia.com.br/?p=6803

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler