Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Paspas Açıklamalı

Penye ip örgü modellerinden renkli paspas yapımı anlatımlı olarak hazırladık. Şemalı örgü modellerinden oval paspas yapılışı. Penye ip oval paspas yapımını daha önce ördüğünüz projelerden kalan ipleriniz varsa onları değerlendirmek için örebilirsiniz. Penye ipten paspas açıklamalı modeli evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Mutfak, balkon, banyo, çocuk odaları gibi her alanda kullanılabilecek bir model. Oval tığ işi paspas örneklerini hazır iplerle de örebilirsiniz. Penye ip paspas modellerinden çok güzel örneklerimiz var. Son paylaştığımız projelerden artık iplerden paspas yapımı çok güzel bir proje. Elimizde olan tüm ipleri bu paspasın yapımında kullanabiliriz. Penye ipten tığ ile ördüğümüz şemalı açıklamalı modelin yapılışına geçiyoruz.

Penye İpten Paspas Yapımı

Arkadaşım evlenecek acaba benden hatıra ona nasıl bir hediye alsam diye düşünüyorsanız penye ipten paspas açıklamalı örneği örebilirsiniz. Anneler gününde ve diğer özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. El emeği göz nuru örgülerden daha güzel hediye olabilir mi. Hemen sizlere örneğimizin şemasına geçelim.

Penye İpten Paspas Açıklamalı 1

Paspasımıza 25 zincir +3 zincir daha çekerek başlıyoruz. Ve zincirin her iki tarafına trabzan yaparak paspasımıza başlıyoruz. Paspasın kenarına isterseniz farklı bir oya da örebilirsiniz. Paspası aynı şemalardaki gibi artırmaya devam ederek daha büyük örebilirsiniz. Paspasın istediğiniz turunda renk değişikliği yapabilirsiniz. Paspasta yani şemada x ler sık iğne, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Daireler ise zincir. Şimdi papası ördüğümüzde nasıl durduğuna bakalım.

Penye İpten Paspas Açıklamalı 2

Penye İpten Paspas Açıklamalı

Penye İpten Paspas Açıklamalı 3

Kaynak : http://helenacc.blogspot.com/2013/12/tapete-oval-listrado-em-trapilho.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler