Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Paspas Modelleri

Ev dekorasyonuna renk katacak birbirinden güzel paspas modelleri hazırladık sizler için. Bazı modellerin yapılışı sitemizde mevcut. Galeride sizlere fikir verecek birçok paspas modeli mevcut. Penye ipten paspas modelleri, örgü paspas modelleri, eski kottan paspas modelleri, hasır ipten paspas modelleri, evde kalan kumaşlardan paspas yapımı modelleri , ponpondan yapılmış paspaslar ve daha fazlası. Hepsine örnek görebilirsiniz. Evleriniz için sizlerde bu güzel paspaslardan yapabilirsiniz.

Sizlere faydalı olacak fikir verecek 115 tane birbirinden güzel dekoratif paspaslar var galeride. Hepsini çok beğeneceksiniz. Dediğim gibi bazı modellerin yapılışları sitemizde mevcut.

Örgü Paspas Modelleri

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz paspas modelleri hazırladık. Dış mekan paspas modelleri de fotoğraflar arasında mevcut. Hasır iplerden , kalın iplerden yapabileceğiniz çok güzel örnekler. Sıcak silikon veya iyi bir tutkalla birbirine yapıştırarak yapabilirsiniz.

Yatak odası için, banyo – mutfak için, çocuk odası için, balkon ve mutfak için, dış mekan için kullanacağınız çok güzel paspaslar. Hepsi içinizi açacak. Sizlere galerideki güzel ürünleri takip ederken iyi seyirler diliyorum. Günleriniz hep güzellik içinde , huzur içinde geçsin. Bol hobili günler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler