Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yarım Ay Örgü Kilim Yapılışı

Örgü modellerinde bu kez örgü kilim modellerinin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada kapı önü paspası yapılışı var. Penye iplerle, kordon iplerle, makrome ipleriyle yarım ay paspas modellerini örebilirsiniz. Yarım ay örgü modellerinden daha önce değişik örgü paspas modellerinden bahsetmiştik. Kiminde hasır ip kullandık kiminde penye ip kiminde de koton ip kullandık. Şimdi onlardan bahsedelim.

Örgü kapı önü paspas modeli yapılışı koton iplerle mavi renkte örülmüş bir modeldi. Eviniz için hediyelik fikirler veya satış için sizde örebilirsiniz. Hasır ipten paspas yapımı düz trabzanlarla örülen kolay modellerden. Örgü paspas için tek renk veya her turda renk değiştirerek rengarenk modeller örebilirsiniz. Örgü gökkuşağı paspas yapımı rengarenk örülecek modellerden biri. Çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hadi birlikte yarım ay örgü kilim yapılışını öğrenelim.

Yarım Ay Kilim Nasıl Örülür?

Yavru ağzı ve gri renkler kullanılarak çok hoş bir paspas örülmüş. Paspasın yapılışında koton ip kullanıyoruz. Sevdiğiniz renklerle eviniz için en güzel tığ işi paspasları örebilirsiniz. Örgü banyo paspası olarak kullanabilirsiniz. Klozetlerin önünde banyoda kullanabilirsiniz. Balkon kapılarının önünde kullanabilirsiniz. Bildiğimiz örneklerle örülmüş çok şık bir paspas.

Yarım Ay Örgü Kilim Yapılışı

Paspasımızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. O halde anlatıma geçip yarım ay örgü kilim yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler