Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Vitrin Takımı Örgü Dantel

Dantel örneklerinden çok güzel,  çok zarif bir model yapılışı hazırladık. Vitrin takımı örgü dantel yapılışı videolu olarak hazırladık. Videoda model baştan sona detaylı bir şekilde anlatılıyor. Modeli örüp sadece vitrin olarak değil dantel yatak örtüsü modellerinde, dantel masa örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Yatak örtülerinde de çok güzel duracak bir örnek. Dantel seccade modellerinde de kullanabilirsiniz. Benim aklıma gelecek, örülebilecek modeller şimdilik bunlar. Eğer sizinde aklınıza gelen modeller, fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Örgü modelleri battaniye olarak da örülebilecek bir model. Dantel bohça modellerinde de örebilirsiniz. Güzel dantel örneklerini farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Vitrin takımı örgü dantel olarak değil birçok örgüde kullanabilirsiniz. Bunun için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. Farklı dantelleri birbiri ile birleştirebilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Dantel Modeli Vitrin Modeli Yapımı

Vitrin takımı örgü dantel modeli yapılışı. Kare parçalar olarak örebilirsiniz. Veya Kare motiflerin uzunluğunu istediğiniz gibi uzatabilirsiniz. Uzun örerek örgü runner modellerinde, dantel runner modellerinde kullanabilirsiniz. Dantel yapımı çok güzel çiçekli bir örnek. Orta kısmına ağ örgü, kafes örgülerle kapatıyoruz.

Vitrin Takımı Örgü Dantel

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel görünüyor değil mi. Sizde örmek isterseniz tüm yapılışına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Pamuklu dantel ipleri kullanabilirsiniz. Floş iplerle kullanabilirsiniz. Floş iplerle, naylon iplerle örüldüğünde ve ütülendiğinde çok güzel duruyor. Ve bazen yıkandığında tekrar ütü istemiyor. Hadi şimdi vitrin takımı örgü dantel modelimizin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler