Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Amerikan Servis Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden videolu anlatımla hazırladığımız çok güzel bir model yapılışı var sırada. Tığ işi amerikan servis yapımı. Beğenerek çeyizler için misafirleriniz için örüp masa düzeninizde kullanacağınız bir çalışma. Örgü bardak altığı modelleri veya örgü amerikan servis modelleri olarak öreceğiniz modelde iç kısımda ördüğümüz tur sayılarını ayarlayarak çapını belirleyebilirsiniz. Örgü amerikan servis modellerinde kenar kısmında kullanılan örnek çok hoş. Farklı kenar oyası modellerinde de kullanabilirsiniz. Amerikan servis hangi iple örülür derseniz eğer birçok ip kullanabiliriz olur cevabım. Kağıt ip, koton ip, makrome ipi, penye ip gibi birçok ipi kullanabiliriz. Kasnakta örgü modellerinden videolu kağıt ipten amerikan servis yapımı çok beğeneceğiniz projelerden. Örgü amerikan servis modelleri anlatımlı olarak hazırladığımız modelde koton ip kullanacağız. Hadi yapılışını izleyelim.

Amerikan Servis Yapımı

Koton iplerle örülmüş mor, kırmızı, yeşil, beyaz birçok renkle öreceğimiz harika bir çalışma. Örgü modelleri ve yapılışlarını seviyor evinizde tüm aksesuarlarınızın örgü olmasını istiyorsanız masa düzeninde kullanacağınız müthiş bir çalışma hazırladık. Tığ işi amerikan servis yapımı. İç kısımdaki tur sayısını artırarak amerikan servis yapıyoruz. Aynı sayıda ördüğümüzde bardak altlığı oluyor. Amerikan servis için 30 cm çapında örgüler kullanılıyor.

Farklı renklerle örülmüş örneklerini inceliyoruz şimdi.

Tığ İşi Amerikan Servis Yapımı 1

Tığ İşi Amerikan Servis Yapımı 2

Tığ İşi Amerikan Servis Yapımı 3

Tığ İşi Amerikan Servis Yapımı 4

Tığ İşi Amerikan Servis Yapımı

Çok güzel görünüyorlar değil mi. Renk renk bardak altlıkları, renk renk örgü servisler. Ben en çok beyaz rengi sevdim. Sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Hadi şimdi nasıl örüldüğünü izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler