Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı

Harika bir battaniye tarifi daha hazırladık. Tavus kuşu battaniye yapılışı. Şemalı anlatımlı harika bir model. Her renk uygulaması ile farklı renklerde de çalışabilirsiniz. Tavus kuşunun kendi renkleri ile de örebilirsiniz kırmızı, turuncu tonlarında da. Örgü tavus kuşu ile ilgili veya tavus kuşu ile ilgili birçok çalışma yaptık. Burada örgülerden bahsedeceğiz. Origami ile tavus kuşu yaptık. Tavus kuşu lifler, battaniyeler ördük. Çocuklar için saç bandı, tütü etek modelleri yaptık. İğne oyası tavus kuşu yaptık. Tavus kuşu aplike bebek battaniyesi yapılışı çok güzel bir model. Kelebek tavus kuşu mandala yapılışı da örgü duvar süsü, örgü çanta modelleri olarak da kullanılabilecek bir model. Tavus kuşu çanta yapılışı ise kız çocuklarının çok seveceği bir çanta. Kendiniz de örüp kullanabilirsiniz. Şimdi tavus kuşu battaniye yapılışına geçelim.

Bebek Battaniye Örgü Modelleri ve Yapılışları

Tavus kuşu battaniye yapılışı için pamuklu ipler kullanıyoruz. Ve istediğimiz ölçülerde örüyoruz. 10 motife 12 motif sırasında ördüğümüzde battaniyemizin ölçüleri 119 x 84 cm ölçülerinde oluyor. Siz bu ölçüleri istediğiniz ölçülerde yapabilirsiniz.

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 6

Tavus kuşu battaniye yapılışı şemaları ile devam edelim. Şemada kanca şeklinde olan sembolümüz önden batarak yapılıyor. En altta videolu olarak trabzana önden batmanın nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 9

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 8

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 2

Şemalarımızı gördük. Motiflerimizin nasıl eklendiğini gördük. Ve sonuç ortada. Çok güzel bir battaniye oluyor. İşte battaniyenin son hali. Harika görünüyor.

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 12

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 4

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 5

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 1

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 7

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 3

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 10

Tavus Kuşu Battaniye Yapılışı 11

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8452/zhifa

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler