Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Takı Yapımı Kolay

Bileklik, kolye ucu, küpeden oluşan güzel bir takım hazırladık. Takı yapımı kolay bir proje. Renkli keçelerle, renkli derilerle kolayca yapabileceğiniz bir takı. Kolay olduğuna aldanmayın çok şık duruyor. Kendi yaptığın takıları kullanmak en güzel şey olsa gerek. Çeşitli aksesuarlarla yani çeşitli takı tasarım malzemeleri ile kendinize takılar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz şablonlarla kanaviçe takı modelleri yapabilirsiniz. Dikiş aksesuarlarından takı modelleri yapabilirsiniz. İğne oyalarından, mekik oyalarından, tığ oyalarından, dantel örneklerinden takılar yapabilirsiniz. Deniz kabuklarından takılar yapabilirsiniz. Makrome bileklik modelleri, makrome küpe modelleri yapabilirsiniz. Kum boncuktan takı örnekleri yapabilirsiniz.

Takı Yapımı Evde

Takı yapımı için hayal gücümüzü kullanarak birçok malzemeyi kullanabilirsiniz. Derilerle yapılmış güzel bir proje var. Yapımı kolay bir proje. Geometrik şekillerle yaprak şeklinde hazırlanmış bir model. Renkli parça deriler kullanabilirsiniz. Süetler kullanabilir arkasına tela, karton yapıştırabilir arkasına aynı renkten süet, deriler ile kapatarak kamufle edebilirsiniz. Gold, turuncu, kahverengi deriler kullanıyoruz. Gold rengi bileklik, kolye, küpe aparatları kullanıyoruz.

Takı Yapımı Kolay 9

Takı için yaprak şablonu kullanacağız. Aşağıdaki gibi şablonumuz.

Takı Yapımı Kolay 8

Şablonu kullanarak kalıpları oluşturalım. Deri üzerine kalıpları yerleştirelim. Keselim.

Takı Yapımı Kolay 7

Önce küpeyi yapalım.

Takı Yapımı Kolay 4

Takı Yapımı Kolay 3

Takı Yapımı Kolay 5

Takı Yapımı Kolay 6

Aynı şekilde aynı kalıpları kullanarak kolye ucunu yapalım.

Takı Yapımı Kolay 1

Takı Yapımı Kolay 2

Sıra geldi bilekliği yapmaya. Karşılıklı olarak yapıştırıyoruz. Ortaya yarım inci, taş yapıştırıyoruz.

Takı Yapımı Kolay 10

Çok kolay şekilde kendimize güzel bir takı modeli hazırladık. Takı yapımı kolay bir proje. Sizde kendinize, sevdiklerinize hediye olarak yapabilirsiniz.  Bu güzel modelden yola çıkarak hayal gücünüzü kullanarak yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Takı Yapımı Kolay

Kaynak : https://www.femmeactuelle.fr/deco/loisirs-creatifs/collier-boucles-doreilles-bracelet-3-tutos-pour-confectionner-des-bijoux-en-cuir-2106131

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler