Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gözlük Kabından Neler Yapılır?

Gözlük kabı ile hazırlanmış 35 ten fazla tasarım modeller hazırladık. Dikiş organizer kutuları, mini makyaj kutuları, kalemlikler hazırladık. Galeride bulunan modelleri sizinde elinizde gözlük kaplarınızdan fazlaca varsa yapabilirsiniz. Kullanmadığınız gözlük kaplarını bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Seyahate çıkarken çantanızda bulundurmanız gereken küçük ve ihtiyacınız olacak malzemeler bir arada. Dikiş organizer modellerinin, kutularının içine iğne, çeşitli renklerde iplik, düğmeler, toplu iğneler koyabilirsiniz. İhtayınız olacağını düşündüğünüz malzemelere göre. Farklı bir kutu hazırlayabilirsiniz. Küçük diş macunu, küçük diş fırçaları ile kutular hazırlayabilirsiniz. Havludan seyahat organizeri yapılışı hazırlamıştık. O modeli de deneyebilirsiniz. Kot pantolondan cep organizer yapılışı da çok güzel bir model. O modeli de yapıp kullanabilirsiniz. Gözlük kabından neler yapılır inceleyelim. Ve kendin yap projelerini kendimiz için yapalım.

Gözlük Kabından Tasarımlar

Gözlük kabından neler yapılır güzel çalışmalar hazırladık. Renkli kumaşlarla, renkli kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Akrilik boyalar ile boyayabilirsiniz. Dikiş kutuları yaptığınızda makaslarınızı da koyabilirsiniz içine. Küçük bir makasa kapak kısmına yer yapabilirsiniz. birazdan sizlere fikir verecek çalışmaları göreceksiniz.

Kumaşlarla ve yapıştırıcılarla kaplayabilirsiniz. Çiçek desenli, geometrik desenli kumaşlar, kot kumaşlar kullanabilirsiniz. Hem kot pantolonlarınızı değerlendirmiş olursunuz. Hadi şimdi gözlük kabından neler yapılır inceleyelim. Ve kendimiz için uygun olanları yapmaya başlayalım. Çantalarında düzeni sevenler için, aradıkları şeylere hemen ulaşmak isteyenler için, seyahatlerinde dikiş aksesuarlarını yanında bulundurmak isteyenler için harika projeler.

Kaynak :https://tr.pinterest.com/pin/374995106465402375/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler