Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Puf Çiçek Kese Lif

Kese lif modellerinden çeyizlik harika bir örnek hazırladık. Takım lif modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Lif örnekleri çeyizlik olarak örüldüğünde takım olarak çok şık duruyor. Puf çiçekleri çeşitli örgülerde kullanıyoruz. Renk renk örüp birleştirerek örgü paspas modelleri, örgü saç bandı modellerinde kullanabilirsiniz. Patik modellerinde süslemek için kullanabilirsiniz. Yine örgü terlik modellerinde kullanabilirsiniz. Saydığımız fikirlere anlatımlı model daha önce paylaşmıştık. Lif süslemelerinde de çok kullanıyoruz. Bugün puf çiçek kese lif yapımını süslemek için kullanacağız. Kolay lif modelleri açıklamalı kese lif yapılışı hazırlamıştık. Puf çiçeklerin, örgü çiçeklerin bir farklı versiyonu ile örülmüş örnek. Yuvarlak yıldız lif nasıl örülür daha önce paylaştığımız puf çiçekli modellerden. İncili papatya lif nasıl örülür incelemeniz gereken örneklerden. Çeyizler için örülmeli. Puf çiçekli anlatımını paylaştığımız modellerin hepsine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi puf çiçek kese lif yapımına geçelim.

Çiçekli Kolay Kese Lif Yapımı

Puf puf çiçeklerle süslenmiş simli iplerle örülmüş kese lif yapılışı hazırladık. Aynı sayılarla lifi örüp üzerine farklı süslemeler yapabilirsiniz. Örgü çiçek modellerinden kat kat yapraklı güller, örgü kelebekler ile süsleyebilirsiniz. Puf çiçek kese lif ortası incilerle süslediğimiz zarif bir örnek.

Puf Çiçek Kese Lif

Yukarıda olduğu gibi çok güzel duruyor. Uzun lif modelleri, kare – dikdörtgen lif modelleri, yıldız lifler gibi çeşitler örüp üzerini puf çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Puf Çiçek Kese Lif 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok şık. Örülmesi gereken, kaçırılmayacak tariflerden. Puf çiçek kese lif anlatımına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Puf Çiçek Kese Lif”
  1. Vera Medeiros dedi ki:

    Seus trabalhos são divinos….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler