Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Yuvarlak Lif Örneği Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel çok şık bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Yuvarlak lif modelleri arasına güzel bir örnek daha ekliyoruz. Çiçekli yuvarlak lif örneği yapılışı. Lif örneklerinden çeşit çeşit örnekler hazırlayıp renkli lif ipleriyle en güzel lif modellerini örüyoruz. Mesela uçan balon lif yapılışı renkli iplerle birçok desen uygulaması yapılarak örülecek liflerden. Netten de uçan balon desenlerini inceleyip fikir edinebilir liflerimize uygulayabiliriz. Hiç renk kullanmadan tek renk iplerle de harika lifler örebilirsiniz. Tıpkı tek renk lif modeli yapılışını inceleyerek örmeye başlayabilirsiniz. Fıstıklı su taşı lif modeli yapılışı da çeyizlere çok yakışacak liflerden. 3 renk kullanarak ördüğümüz liflerden. Dilerseniz 2 renk veya örgü mandala modellerinde olduğu gibi her turda renk değiştirerek renkli örgü modelleri olarak örebilirsiniz. Dilediğimiz renklerle öreceğimiz çiçekli yuvarlak lif örneği yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

Çiçekli Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Beyaz renklerle ve sarı çiçeklerle örülmüş çok şık bir lifin anlatımını öğreneceğiz. Daha sonra çeşit çeşit renklerle lifleri örmeye başlayacağız. Bu güzel lifte renkli kısımlar fazla kullanılmadığı için parça ipleri değerlendirebilirsiniz.

Çiçekli Yuvarlak Lif Örneği Yapılışı

Çiçekli Yuvarlak Lif Örneği Yapılışı 1

Lifimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık ve çok zarif. Hem fıstık tekniğini hem de yıldız tekniğini kullandığımız modellerden. Ortasındaki çiçek de çok şık. Eminim sizde çok beğendiniz. O halde hemen yapılışına geçelim. Çiçekli yuvarlak lif örneği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler