Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Uçan Balon Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örnek daha. Lif örneklerini severek öreceksiniz. Kapadokya ile özdeşleşmiş uçan balonlar, sıcak hava balonlarını kendinize, eşinize, çocuklarınıza ve uçan balon seven herkese örebilirsiniz. Satış için, hediyelik fikirler için lif yapımı örneklerini kullanabilirsiniz. Uçan balon çalışmalarından birçok kendin yap projesine imza attık. Mesela bebek battaniyesi olarak kullanacağımız uçan balon motifli bebek battaniyesi yapılışı çok hoşunuza gidecek harika motiflerden. Uçan balon lif yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz birkaç liften bahsedelim. Mesela uzun lif modellerinden bir örnek arıyorsanız mini çiçekli uzun lif yapılışına göz atabilirsiniz. Yıldız lifler örmek isterseniz deniz yıldızı lif nasıl örülür inceleyerek güzel bir lifin yapılışını öğrenebilirsiniz. Eldiven lif yapılışı videolu olarak paylaştığımız modeller arasında. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi uçan balon lif yapılışını öğrenelim.

Uçan Balon Lif Nasıl Örülür?

Lif modelleri örnekleri ve yapılışında yine harika bir lif daha. Çeyizlik lif modelleri veya günlük lif modelleri olarak örüp kullanabileceğimiz renkli yuvarlak lif modellerinden. Özellikle bu lifi çocuklarımız çok sevecek.

Uçan Balon Lif Yapılışı

Lifi tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok hoş ve çok güzel. Üstelik uçan balon lif yapılışını örerken renkli kısımlarda parça lif iplerinizi kullanabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim. Lifin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler