Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Motifli bebek battaniyesi modellerine yepyeni çok güzel bir örnek tarifi hazırladık. Uçan balon motifli bebek battaniyesi yapılışı. Bebek battaniyesi yapılışını sizlere videolu anlatımlı ve resimli anlatımlı olarak hazırladık. İstediğiniz renklerde uçan balonlar tasarlayarak battaniyelerinizi örebilirsiniz. Anlatımlı bebek battaniyesi modelinde kullanılan örgü bulut motifi yapılışını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Tarifine örgü tarifi gökkuşağından ulaşabilirsiniz. Hatta gökkuşağını da örebilirsiniz. Örgü modellerinden sadece uçan balonları örüp bebek örgülerini süslemek için kullanabilirsiniz. Bebek yeleklerini süslemek için kullanabilirsiniz. Düz bir bebek battaniyesi örüp üzerini sadece uçan balonlarla süsleyebilirsiniz. Şiş örgü ile ördüğünüz düz battaniyeleri süsleyebilirsiniz örgü aplike modelleri ile. Bebek patiklerini süslemek içinde kullanabilirsiniz. Uçan balon motifli bebek battaniyesi yapılışını birçok şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Yapımı

Uçan balonları gökyüzüne gönderdik. Uçmaya başladılar. Çok güzel görünüyor balonlarla gökyüzü. Peki uçan balonları örgüye çevirmeyi ve örgülerimizin de çok güzel olmasına ne dersiniz. Zaten güzel oluyor ama daha güzel olsa fena olmaz değil mi. Uçan balon motifli bebek battaniyesi yapılışı hazırladık. Örgülerimizde, battaniyelerimizde kullanmak için. Uçan balon kısmında elinizde parça ipleriniz varsa onları değerlendirmek için kullanabilirsiniz.

Önce uçan balonlarımızı örüyoruz.

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 4

 

Sonra etrafını ana renk ile örüyoruz. Etrafını örerken kahverengi iple sepeti örmeyi unutmuyoruz.

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 3

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 5

Motifleri birbirine ekledikmi battaniye tamamdır.

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 6

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 7

Battaniye çok güzel duruyor. Ana renk olarak pembe, mavi, beyaz gibi birçok rengi seçebilirsiniz. Hadi şimdi uçan balon motifli bebek battaniyesi yapılışının videosunu izleyelim.

Uçan Balon Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı 1

Kaynak : https://www.repeatcrafterme.com/2020/06/hot-air-balloon-crochet-square.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler