Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri Örgü

Tığ işi ve motiflerle ördüğümüz kahve tonlarında hazırladığımız harika bir bebek battaniyesi örneği. Sık sık söylediğimiz gibi bebek battaniyesi modelleri en çok ördüğümüz modellerden. Motifli örnekleri çok örüyoruz. Önceki örneklerimiz arasında harika modeller var. Beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Büyük motifler, küçük motifler, bütün ilerleyen modellere gibi birçok örnek var. Lif ipinden kolay bebek battaniyesi modelleri var. Pamuklu iplerle, yünlü iplerle örülmüş örneklerimiz var. Çocuk battaniye örgü modelleri anlatımlı örnekleri istediğiniz ebatlarda örebilirsiniz. En güzel bebek battaniye modelleri örgü örneğini her renk motifle örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için renk renk iplerle örebilirsiniz. Motifi yaparken istediğiniz turda renk değişikliği yapabilirsiniz.

El Örgüsü Bebek Battaniyeleri

Tığ işi kare motifle ördüğümüz harika bir model. En güzel bebek battaniye modelleri örgü örneği yuvarlak motifi kareye çevirerek yaptığımız bir model. Motifimize köşeler oluşturarak örüyoruz. Battaniyenin yapımında 285 motif kullanılmış. Motifin boyutları 10 x 10 cm ebatlarında. Öreceğiniz boyutlara göre battaniyenin motif sayısı değişecektir.

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri Örgü 1

Motifimizin şeması yukarıdaki gibidir. Sihirli halka yaparak veya şemadaki gibi zincir çekerek başlayabilirsiniz. İstediğiniz turda renk değişikliği yapabilirsiniz. Battaniyenin kenar oyası içinde istediğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Battaniyelerin ölçüleri genelde 90 x 90 oluyor. Siz kullanmak istediğiniz alana göre battaniye ölçülerini yapabilirsiniz. Puset için ve bebek arabası için örüp kullanmak istiyorsanız daha küçük ebatlarda örebilirsiniz. 75 x 75 cm ebatlarda mesela. Tek kişilik battaniye, yatak örtüsü olarak da örüp kullanabilirsiniz. O zaman daha büyük örmeniz gerekecek.

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri Örgü 2

En Güzel Bebek Battaniye Modelleri Örgü

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler