Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerine yepyeni bir örneğin yapılışını ekliyoruz. Kapşonlu tavşan battaniye yapılışı. Çocuklarımızın çok seveceği battaniyelerden olacak. Bu battaniyeyi kitap okurken, ders çalışırken, TV izlerken kullanacaklar. Az sonra yapılışını öğreneceğimiz bebek battaniyesini değiştirerek birçok farklı modele dönüştürebiliriz. Dinozor, kedicik, aslancık gibi. Çocuklarımızın sevdiği figürlerde, kahramanlarda tığ işi battaniyeler örebiliriz. Battaniyelerde, amigurumilerde çeşitli bebek üzerine çalıştığımız kendin yap projelerinde tavşanları kullanıyoruz. Bugüne kadar çeşitli tavşan figürlü battaniyelerden bahsettik. Mesela onlardan biri tavşan motifli battaniye yapılışı. Bir diğer model ise tavşan battaniye yapılışı. Çok sevilerek örülen kolay battaniye modellerinden. Giyilebilir battaniyeler arasında çam ağacı bebek battaniyesi yapılışı var. Yine giyilebilir battaniyeler arasında amigurumi geyik battaniye, panço bebek battaniyesi gibi çok model anlatımı var. Şimdi kapşonlu tavşan battaniye yapılışına geçelim.

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 12

Kapşonlu Tavşan Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Çok sevimli tığ işi battaniye örneği anlatımı hazırladık. Kız çocukları da erkek çocukları da bu modele bayılacaklar. Hatta güzel bir görsel hazırladık. Bu modeli başka hangi figürlere dönüştürebiliriz, hangi desenlerde örebiliriz fikir edineceğimiz görsellerden birini inceleyeceğiz. Oyun oynayacakları, kitap okurken, etkinlik zamanında kullanacakları çok şık bir battaniye. Hatta dekor ürünü olarak da kullanılabilir. Yeni doğan fotoğrafçılığında da kullanılabilir.

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 10

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 6

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 9

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 2

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 4

Parçalar birleşip battaniye tamamlandığında çok güzel oluyor.

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 8

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 7

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 3

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 1

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı

 

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 11

Kapşonlu Tavşan Battaniye Yapılışı 13

Son olarak videoya geçelim ve kapşonlu tavşan battaniye yapılışını öğrenelim. Yine kaynak kısmında bulunan linkten de detaylı yapılışına ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.mjsoffthehookdesigns.com/free-crochet-bunny-blanket-hooded-blanket-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler