Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü İşi Çok Güzel Dantel Süveter

Dantel örneklerinden harika bir bluz. Örgü süveter modellerini dantel ile örüyoruz. Örgü işlerinde kullandığımız modeli dantelden yapıyoruz. Yaz kış kullanabileceğiniz bir örnek. Dantel bluz modelleri yapılışı çok seveceğiniz çok beğeneceğiniz bir örnek olacak. Pamuklu dantel ipleri ile veya merserize iplerle örebilirsiniz. 2 parça yazlık dantel bluz yapımını genç kızlarınız için örebilirsiniz. Kendiniz için örebilirsiniz. Zincir sayısını daha az tutarak küçük kızlarınız için de örebilirsiniz. Örgü işi, tığ işi ile yaptığımız bir örnek. Biraz tığ işi biliyorsanız bu bluzu yapabilirsiniz. Zincir, sık iğne, trabzan gibi tekniklerden oluşuyor. Elbise üzerine, pantolon üzerine, etek üzerine kullanabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan örgü işi süveterin yapılışına geçiyoruz.

Dantel Süveter Nasıl Örülür?

Örgü İşi 8

Örgü İşi 9

Örgü İşi 4

Örgü işi süveterde kullanacağımız şemalar bu şekilde. Süveterin önce üst kısmını örüyoruz. Daha sonda alt kısmını örüyoruz. Çok güzel ve çok şık bir örnek. İki rengi birleştirerek örebilirsiniz. İpek ipler, keten ipler ve pamuklu iplerle örebilirsiniz.

Örgü İşi 3

Ayrıntılara baktığınızda süveterin çok şık olduğunu göreceksiniz.  Süslemek için inciler kullanabilirsiniz.

Örgü İşi 6

Orjinal model aşağıdaki gibi. Sizler istediğiniz renk düzeninde örebilirsiniz. Zincir sayılarını ayarlayarak her yaş ve beden için örebilirsiniz.

Örgü İşi 7

Tek renk ile veya 2 ren uygulaması ile de çok güzel. Şimdi nasıl örüldüğünü fotoğraflarla görelim. Şemalarımız üst kısımda.

Örgü İşi

Örgü İşi 3

Örgü İşi 1

Örgü İşi 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Ben çok beğendim. Keşke vakit bulabilsem de hemen örebilsem. Kendine yeni el işi bluz modelleri arayanlar için süper bir örnek.

Örgü İşi 6

Örgü İşi 5

Örgü İşi 10

Örgü İşi 11

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler