Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı

3 iplik karıştırılarak ve bildiğimiz örgü motifi ile örülerek hazırlanmış harika bir elbise. Örgü tunik modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Örgü elbise modelleri anlatımlı resimli olarak ve şemalı olarak hazırladık. Etek, pantolon, şort üzerine keyifle giyebilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile örüyoruz elbiseyi. Çok beğeneceksiniz. Örgü elbise modelleri anlatımlı örneğe geçmeden önce daha önce ördüğümüz tunik veya elbise olarak kullanabileceğiniz modellere değinelim. Tığ işi asimetrik yelek modeli yapılışı benim çok sevdiğim modellerden. Örgü jile modelleri ilk fırsatta örmek istediğim örneklerden. Örgü jile ise gençlerin çok beğeneceği modellerden. Önceden paylaştığımız birkaç modele değindik. Şimdi yeni örgü elbise modelleri bayanlar için olan örneğin detaylarına geçelim.

Örgü Elbise Modelleri Açıklamalı

Püsküller, boncuklar, motifler… Hepsi bir arada. Beğendiğiniz iplerle veya birkaç ipi karıştırarak örebileceğiniz harika bir model. Elbisede göğüs 92 cm, etek uzunluğu 106 cm civarında. 3 iplik birbiri ile karıştırılarak örülmüş. Sizde kendi tasarımlarınızı örgüye dönüştürebilirsiniz. Elbise tam motif, yarım motif ve beşgen motiften oluşuyor. Şeması aşağıdaki gibi olacak.

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 2

Örgü elbise modelleri anlatımlı örnek aşağıdaki gibi tasarlanmış. Motifler birleştirilerek örülmüş.

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 3

Yukarıda hem motiflerin hemde motifleri hangi düzende ekleyeceğimizi gösteren şemayı inceledik. Elbimizi tamamladıktan sonra en alt kısımlara püsküller, boncuklar ekliyoruz.

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 18

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 14

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 15

Motifleri birbirine sık iğne ile birleştiriyoruz. İsterseniz farklı şekillerde de eklemeler yapabilirsiniz. İğne ile dikerek birleştirebilirsiniz.

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 1

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 16

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 17

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 6

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 19

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 9

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 10

Elbiseyi tamamladık. Harika oldu. Her detayı ayrı güzel. Biraz yakından inceleyelim. Örgü elbise modelleri anlatımlı modeli sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz.

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 11

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 5

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 4

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 8

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 12

Örgü Elbise Modelleri Anlatımlı 13

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/29838.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler