Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Atkı Modelleri Bayan

Şiş örgü modellerinden sizlere çok güzel bir örgü atkı modelleri bayanlar için model yapılışı hazırladık. Örgü boyunluk modelleri olarak hazırlanan atkıları 2 renk, tek renk olarak örebilirsiniz. İki örgü modelinin birleşiminden oluşuyor atkı modelleri yapılışı. Hasır örgü modellerinden ve haraşo örgü modellerinden. Aynı örgü atkı modelleri bayanlar için örülmüş modelin farklı renk uygulamalarını birazdan inceleyeceğiz. Kolay ve çok şık duran bir örnek. Haraşo örgü modeli önden ve arkadan düz örülerek yapılıyor. Hasır örgü modelinin de yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Rahatlıkla modeli örebilirsiniz. El örgüsü modellerinden boyunluk 2 renkli olarak örüldüğünde çok güzel olmuş. Ben çok beğendim. Örgü boyunluk yapımı, atkı yapımı olarak kullanabilirsiniz. Yine hasır örgüyü farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. İşte örgü atkı modelleri örneğinin yapılışı detayları.

Bayan Örgü Atkı Modelleri

Şiş örgü modellerinden düz örgüyü biliyorsanız modeli kolayca örebilirsiniz. Sadece haraşo örgü ile de örebilirsiniz boyunluğu, beğendiğiniz şiş örgü örnekleri ile birleştirerek de. Deri aksesuarlarla ve düğmelerle de süsleyebilirsiniz.

Örgü atkı modelleri bayanlar için ördüğümüz örgüye 26 ilmek ile başlanmış. Örnek 6 ve katları +2 kenar ilmeğine uygun şekilde belirlenmelidir. Boyunluk için önce istediğiniz uzunlukta hasır örgü yaparak başlıyoruz. Hasır örgünün nasıl örüldüğünü aşağıda videoda bulabilirsiniz. Öncelikle örgüye yeni başlayanlar için şişe ilmek nasıl atılır, düz örgü ve ters örgü nasıl örülür onların videosunu görelim.

Şimdi ördüğümüz boyunlukların nasıl görüldüğüne bakalım. Bence çok güzel görünüyorlar. Bakalım sizde beğenecek misiniz.

Örgü Atkı Modelleri Bayan 3

Örgü Atkı Modelleri Bayan 1

Örgü Atkı Modelleri Bayan 4

Örgü Atkı Modelleri Bayan 10

Örgü Atkı Modelleri Bayan

Örgü Atkı Modelleri Bayan 2

Örgü Atkı Modelleri Bayan 9

Örgü Atkı Modelleri Bayan 8

Örgü Atkı Modelleri Bayan 7

Örgü Atkı Modelleri Bayan 6

Örgü Atkı Modelleri Bayan 5

Modellerimizi incelediğimize göre şimdi hasır örgünün nasıl örüldüğüne bakalım. Ve örgülerimizde kullanmaya başlayalım.

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/koko_shik/post348241217/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler