Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Boyunluk Anlatımlı Yapılışı

Pembe renkli, çiçekli çok güzel bir boyunluk. Örgü boyunluk yapımı videolu anlatımlı. Örgü boyunluk modellerinde şiş veya tığla çok güzel örnekler hazırladık. Tüm tariflere boyunluk modellerinden ulaşabilirsiniz. Erkek örgü atkı modelleri ve yapılışı, boyunluk nasıl örülür açıklamalı, baktüs şal modelleri gibi birçok örnek var. Bir tıkla hepsine ulaşabilirsiniz. Şiş örgü modelleri gibi duran ama tığ işi örgü ile örülen boyunluk için kullanılan çiçekler yerine sizde farkı örgü çiçek modelleri örgü motifleri kullanabilirsiniz. Örgü boyunluk anlatımlı yapılışı ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizlere sorabilirsiniz. Çok güzel ve çok şık duran bir örnek. 2 renkli olarak örebilirsiniz. Çiçekleri farklı renkte örebilirsiniz. Batik iplerle de güzel olabilirler. Örgü boyunluk anlatımlı yapılışına geçelim.

Örgü Boyunluk Modelleri Bayan

Çiçekli güzel bir model. Tığla örüyoruz. Videoyu izlediğimizde hepimiz rahatlıkla örebiliriz. Örgü boyunluk anlatımlı yapılışı için pamuklu ipler kullanabilirsiniz. 1,8 mm pamuklu iplikle örebilirsiniz. Pamuklu makrome ipleri kullanabilirsiniz. Örgü boyunluk örnekleri için elinizde olan farklı ipleri de kullanabilirsiniz. Modelde 6 veya 7 mm tığ kullanılmış. Bu ölçülere uyan ipler kullanabilirsiniz.

Örgü Boyunluk Anlatımlı Yapılışı 1

Örgü Boyunluk Anlatımlı Yapılışı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Çiçeğin top kısmı için elyaf da gerekli olacak. Tığ ile örüyoruz modeli. Boyunluk 54 cm uzunluğunda 20 cm genişliğinde. Boyunluğun boyutlarını çocuklarınıza ördüğünüzde zincir sayılarını ayarlayarak örebilirsiniz. Örgü boyunluk anlatımlı yapılışı için videoyu izleyelim. Tüm detaylar videoda. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/cuello-a-crochet/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler