Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Motifli Yelek Modelleri

Mevsimlik olarak kullanabileceğiniz motifli yelek modellerinden çok güzel bir örnek. Beğendiğiniz motiflerle bu yeleği örebilirsiniz. Yelek örneği modellerinde motifli örgüleri çok kullanıyoruz. Bebek battaniyesi modellerinde kullandığımız motifleri yelek modelleri ve hırka modellerinde kullanıyoruz. Bu motifle hırka, battaniye yelek gibi birçok örnekte kullandık. Motifli yelek örneklerinde kullanıyoruz şimdi de. Tarifi videolu. Videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Motifli örgü ceket yapımını anlatmıştık daha önce. Aynı motifleri ceket yapımında da kullanabilirsiniz. Motifle yelek modelleri üzerinde dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Kendi zevkinize göre. Sıra geldi motifli yelek modellerinin anlatımlarını hazırlamaya.

Motifli Yelek Nasıl Örülür?

Motifli yelek modellerinden serin yaz akşamlarında kullanabileceğiniz çok güzel bir yelek tarifi. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Bu sayede güzel bir yelek öreceğiz ve atıl iplerden kurtulmuş olacağız. Yelek örneklerini genç kızlarınız için örebilirsiniz. Yaz için örmek isterseniz yeleği pamuklu ipler kullanarak örebilirsiniz. Merserize iplerle de çok güzel duracaktır model.

Motifli Yelek Modelleri

Yeleğin yapılışı 2 güzel video ile anlatılmış. Motifli yelek modellerinin bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Şimdi bu güzel videolarla nası örüldüğünü görelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler