Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Çiçek Yapımı

Mekik oyası modellerinden güzel bir çiçeğin yapılışını hazırladık. Yazmalarda kullanacağımız yazmalarda çok güzel örneklerden. Yazmalara dikerek birleştirebilirsiniz. İğne oyaları ile yazmalara tutturabilirsiniz. Yine mekik oyaları ile birleştirebilirsiniz. Mekik oyaları örnekleri iğne oyalarıyla, tığ oyalarıyla kullanarak yazmalarda kullanıyoruz. Mekik oyası çiçek nasıl yapılır ayrıntıları videoda bulabilirsiniz. Mekik oyası anlatımlı yapılışında düğümler, dolgulu çiçekler, fıstıklar gibi tekniklerle modeller yapılıyor. Klasik hiç vazgeçemediğimiz modası hiç geçmeyecek örnekleri her zaman yapıyoruz. Klasiklerden. Dolgulu çiçekler en çok yapılan modellerden. Birazdan paylaşacağımı örnek çok güzel. Yeni mekik oyası modellerinden. Klasikler arasında yerini alacak. En çok tercih edilen modellerden olacak. Hadi iplerimizi, yazmalarımızı hazırlayalım mekik oyası çiçek yapımına geçelim.

Adım Adım Mekik Oyası Yapımı

Mekik oyası yazmalarda ve havlularda kullanılacak en güzel modellerden biri. Mekik oyası çiçek yapımı iğne oyası dağlarla birlikte kullanılabilir. İki dağ arasına yaptığımız mekik oyası çiçek modelini birleştirebiliriz. Mekik oyası çiçek yapımı için yazmalarımızı hazırlıyoruz. Mekiklerimizi hazırlıyoruz. Tabikii yazmalarımıza uygun ipleri seçiyoruz.

Mekik Oyası Çiçek Yapımı 1

Sıra geldi en güzel mekik oyalarından, yeni modelin tarifine geçiyoruz. Eğer sipariş alarak oyalar yapıyorsunuz bu model sizlere çok sipariş aldıracak, çok satış yaptıracak örneklerden.

Mekik Oyası Çiçek Yapımı

Mekik Oyası Çiçek Yapımı 2

Çok güzel duruyor değil mi. Eğer bu modeli yazmalarınızda, havlularınızda kullanmak isterseniz hemen yapılışını altta izleyelim. Bu tarif kaçmaz diyoruz hemen yapılışına geçiyoruz.

 

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Mekik Oyası Çiçek Yapımı”
  1. Carruelle Marie-Pierre dedi ki:

    Très belles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler