Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik ile Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Havlu modellerinde, havlu kenarlarında kullanacağınız çok şık bir oya. Mekik oyası havlu kenarı modelleri çok şık duracak. Oyalar namaz örtüsü kenarında da kullanılabilir. İstediğiniz renklerde kullanabilir oyayı yapabilirsiniz. İçinde dolgulu çiçek örneği olan bir model. Yeni mekik havlu kenarı modelleri çok seveceğiniz örneklerden olacak. Yeni başlayanlar içinde yapılabilecek çok zor olmayan bir model. Çiçekli örneklerden bir havlu kenarı daha var. Çok seveceğiniz bir model. Mekik havlu kenarı nasıl yapılır video detayları anlatılıyor. Havlularınız için yapabilirsiniz. Mekik dolgulu çiçek yapımı ve mekik yaprak yapımı ile hazırlanmış bir örnek. Videolu mekik havlu kenarı yapılışı tek renk sıralı yapılana çok hoş bir model. Daha fazla örneğin yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. İğne oyaları, tığ oyaları, mekik oyaları gibi birçok modelin yapılışı var. Dantel örneklerinden havlu kenarları var. Beğendiklerinizi havlularınıza yapabilirsiniz. Mekik ile havlu kenarı nasıl yapılır detayları ile anlatımını izleyelim.

Yeni Mekik Havlu Modelleri

Mekik havlu oyaları iç kısımda bulunan dolgu kısımları simli iplerle de yapabilirsiniz. Havlularınıza uygun renkleri kullanarak oyalarınızı yapabilirsiniz. Mekik ile havlu kenarı nasıl yapılır baştan sonra detayları ile anlatılmakta. İlk defa mekik yapıyorsanız, mekik oyalarının yapılışında yeni iseniz hiç korkmadan vidoyu izleyebilir ve videodan modeli öğrenebilirsiniz. Birçoğumuz modellerin, birçok örneğin yapılışını videolardan takip edilerek öğreniyoruz. Ve bu sayede birçok model öğreniyor ve bu modellerin renk değişikliği, desen birleştirmeleri ile yeni modeller tasarlıyoruz.

Mekik ile Havlu Kenarı Nasıl Yapılır?

Evet görüldüğü gibi oya çok güzel ve çok zarif. Bu güzel modeli sadece havlularda değil namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi mekik ile havlu kenarı nasıl yapılır detayları ile izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler