Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Kaktüs Şemaları

Kanaviçe etamin örneklerinden yeni şablonlarla devam ediyoruz. Sırada kanaviçe kaktüs şemaları var. Kumaşlarımızın üzerine keyifle işleyeceğimiz yepyeni şemalar. Panolar, runnerler, masa örtüleri, peçeteler, çerçeveler ve daha birçok çalışmada kullanacağımız renkli şemalar hazırladık. Sukulent çeşitleri ve kaktüs çeşitleriyle dolu şemalara geçmeden önce yine kumaşlarımıza severek işleyeceğimiz farklı etamin şemalarından bahsedelim. Ketenler üzerine, bebek örgülerine veya diktiğimiz kıyafetlerin üzerine çok güzel kanaviçeler işliyoruz. En güzel şemalardan biri de kanaviçe gül desenlerinin olduğu içeriğimizde yer alıyor. Etamin pano modelleri içeriğimizde de çok güzel şemalar yer alıyor. Mutlaka incelemelisiniz. Karışık kanaviçe şablonlarını şifon kumaşlar, şile bezleri gibi kumaşlar üzerine de işleyebilirsiniz. Tuhafiyelerden veya netten mavi telalar alıp kumaş üzerine dikip istediğiniz şemayı işleyebilirsiniz. Daha fazlası için önceki içeriklerimize göz atabilirsiniz. Şimdi kanaviçe kaktüs şemalarına göz atalım.

Kanaviçe Kaktüs Şemaları 74

En Güzel Kanaviçe Kaktüs Şema Örnekleri

Çiçek açmış kaktüsler, çiçek açmaya hazır kaktüsler ile çok güzel şemalar hazırladık. Beğendiklerinizi hemen işlemeye koyulabilirsiniz. Muline ipler, domino nakış ipleri veya daha kalın iplerle kumaşlara, örgülere kaktüsleri işleyebilirsiniz. Basit etamin kanaviçe şablonları işlendiğinde çok güzel duracak örneklerle dolu. Şimdi birkaç şemanın işlendiğinde nasıl durduğuna bir göz atalım.

Kanaviçe Kaktüs Şemaları 33

Kanaviçe Kaktüs Şemaları 16

Kanaviçe Kaktüs Şemaları 17

Kanaviçe Kaktüs Şemaları 28

Kanaviçe Kaktüs Şemaları 51

Çok güzeller değil mi. O halde hemen şemaları incelemeye geçelim. İşte sizler için derlediğimiz kanaviçe kaktüs şemaları.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler