Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıt İpten Çiçekli Çanta Yapılışı

Renkli kağıt ipleriyle hazırlanmış çok güzel bir çantanın yapılışını hazırladık. Sevdiğiniz beğendiğiniz kağıt ip renkleriyle örgü çanta modellerini örebilirsiniz. Kağıt ipten çiçekli çanta yapılışı bu yaza damgasını vuracak modellerden. Hasır iplerle, rafya iplerle de aynı çantayı örebilirsiniz. Koton iplerle de örebilir hatta örgü plaj çantası olarak da kullanabilirsiniz. Kağıt ip ıslanma ihtimaline karşı belki plaj çantası olarak uygun olmayabilir.

Bu kısımda daha önce ördüğümüz kağıt ip kullanarak yaptığımız tığ işi çantalara değinelim. Kağıt ipin 2 rengini kullanarak çanta örmüştük. İki renkle örülen çanta favori modellerinizden olacak. Tarifine ise kağıt ipten papatya çanta yapılışından ulaşabilirsiniz. Eğer bel çantası veya çapraz çanta örmek isterseniz kağıt ipten bel çantası nasıl örülür inceleyebilirsiniz. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen çok örülen çantalardan biri de deniz kabuğu çanta. Kağıt iplerin yanına pullu ipler ekleyerek ördüğümüz modelin yapılışına kağıt ipten deniz kabuğu çantadan ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi yine çok beğeneceğiniz kağıt ipten çiçekli çanta yapılışına.

Kağıt İpten Çiçekli Çanta Nasıl Örülür?

Kırmızı tonlarında kağıt ip kullanarak çok güzel bir çanta örüyoruz. Kağıt ipten çiçekli çanta yapılışı. Adım adım Türkçe anlatımlı videodan çantanın nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Daha sonra istersek kağıt ip istersek hazır ip veya koton ip kullanarak kendimize çeşitli boylarda çantalar öreceğiz.

Kağıt İpten Renkli Çanta Yapılışı 3

Ünlü markalara taş çıkartacak güzellikte bir çanta. O halde hemen videoya geçiyor ve çiçekli çantanın nasıl örüldüğünü öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler