Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Banyo Paspası

Üzeri örgü çiçek aplikeli harika bir paspas modelleri var sırada. Banyo paspası olarak değil evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Banyo paspası olarak da çok şık duracak bir örnek. Penye ip paspas modellerinden çiçekli harika bir örnek. Çiçekli paspas modellerinden örmek isteyeceğiniz diğer modellerimiz penye ipten çiçekli paspas yapımı modeli. Harika bir model. Yine her yerde kullanabileceğiniz bir örnek. Pembe çiçekli örgü paspas örneği yapılışı ise bir diğer modelimiz. Daha fazla model için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi banyo paspası olarak kullanabileceğiniz bahar gibi bir paspasın yapılışından bahsedeceğiz. Bu paspası yatak odalarında, çocuk odalarında ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz. Hadi başlıyoruz. Hazırlayın ipleri.

Paspas Örgü Modelleri ve Yapılışları

Örgü çiçek modellerini örgü bebek battaniyesi süslemelerinde ve hırka süslemeleri, bebek yeleği süslemelerinde de kullanabilirsiniz. Klasik olarak yuvarlak bir paspas örüyoruz. Her zaman ördüğünüz sayıları kullanabilirsiniz. Veya sizlere aşağıda verdiğimiz şemayı da kullanabilirsiniz. Bu şemayı yuvarlak paspas modellerinin birçoğunda kullanıp üzerine çeşitli aplikeler yapabilirsiniz. Penye ipten ayıcık paspas yapılışına çevirebilirsiniz. Sadece banyo paspasında kullanmanıza gerek yok. Her mekan için kullanabilirsiniz.

Banyo Paspası 4

Paspasımızın taban şeması bu şekilde. Daireler zincir, uzun çizgiler trabzan anlamına geliyor. Çiçekleri aşağıdaki düzende yerleştireceğiz.

Banyo Paspası 5

Şimdi çiçeklerimizin şemasını görelim. Dilerseniz farklı çiçek modellerini, farklı örgü aplike modellerini de kullanabilirsiniz.

Paspas Yapımı 6

Ve gelelim paspasımızın son haline. Çiçek dallarını ise ilmek kaydırma ile yapıyoruz. Veya zincir çekip üzerine dikerek de monte edebilirsiniz.

Banyo Paspası

Banyo Paspası 1

Banyo Paspası 2

Banyo Paspası 3

Kaynak : https://susimiu.es/tutorial-de-alfombra-de-ganchillo-xxl-combinada-con-flores-de-ganchillo/

Benzer İçerikler
One thought on “Banyo Paspası”
  1. Cristina Rodríguez dedi ki:

    Me encanta las ideas de las alfombras

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler