Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Altıgen Motiften Ceket Nasıl Örülür?

Altıgen motifle çok güzel örgüler ördük. Yetişkinler için çocuklar için hırkalar, pantolonlar ördük. Şimdi daha önce ördüğümüz modeller arasına yeni bir örnek daha ekliyoruz. Altıgen motiften ceket nasıl örülür adım adım izleyeceğiz. Bildiğimiz tekniklerle örülen simli ip kullandığımız çok hoş örneklerden.

Yeni altıgen hırka modelleri yapılışına geçmeden daha önce bahsettiğimiz modellere değinelim. İlk olarak büyükler için ördüğümüz hırkalardan bahsedeceğiz. Altıgen motiflerle kimono örebilirsiniz. Altıgen kimono hırka nasıl örülür detaylarıyla paylaşmıştık. İnceleyerek örebilirsiniz. Bademli altıgen hırka yapılışı çok beğeneceğiniz dantel modellerinden oluşan hırkalardan. Altıgen kapşonlu hırka yapılışı çocuklarımız için ördüğümüz modellerden. Altıgen hırka nasıl yapılır yeni modelimizin yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Tığla Altıgen Ceket Yapılışı

Simli iplerle ördüğümüz çok hoş bir model. Abiye örgü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Simli iple örüldüğü için abiye olarak da kullanmaya uygun. Motifler bildiğimiz 3lü trabzan gruplarıyla yapılıyor. Hanım dilendi bey beğendi motifinin kare değil altıgen hali ile örüyoruz.

Altıgen Motiften Ceket Nasıl Örülür? 2

Altıgen Motiften Ceket Nasıl Örülür? 1

Altıgen Motiften Ceket Nasıl Örülür?

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer sizde ceketi beğendiyseniz ve örmek isterseniz hemen altta bulunan anlatıma geçebiliriz. Altıgen motiften ceket nasıl örülür izliyoruz.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/Ce24CEJrJYk/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler