Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Altıgen Kimono Hırka Nasıl Örülür?

Altıgen örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok seveceğimiz altıgen motiften hırka yapılışı var. Sevdiğiniz renklerle altıgen kimono hırka nasıl örülür izleyebilir, örebilir ve keyifli giyebilirsiniz. Tığ işi örgüleri seviyorsanız yaza, bahara uygun olarak hazırlanmış el örgü hırka modellerinden. Altıgen hırka modeli yapılışında benzer tarzda örülmüş farklı örneklerden örgü hırka modellerine de değinmiştik. Mesela birçok örgüde kullandığımız 3 lü trabzan grubundan ördüğümüz hırkamız var. Altıgen hırka nasıl yapılır detaylı paylaşmıştık. Tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Tek renk, 2 renk veya daha fazla renkle örebilirsiniz. Yeni altıgen motifli hırka yapımına göz atmadan geçmeyin derim. Daha fazla örgü modelleri ve yapılışları için önceki içerikleri incelemeniz yeterli. Şimdi altıgen kimono hırka nasıl örülür öğrenelim.

Altıgen Motiften Kimono Hırka Yapılışı

Rengiyle modeliyle çok hoş bir hırka tarifi daha. Altıgen kimono hırka nasıl örülür videolu anlatımla hazırladık. Baharlık örgü modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Yazın serin akşamlarında veya kışın da keyifle kullanacağınız örgülerden. Tığ işi tekniklerle beğendiğimiz tığ işi örneklerle kendimize çok şık hırkalar örebiliriz.

Altıgen Kimono Hırka Nasıl Örülür? 3

Altıgen Kimono Hırka Nasıl Örülür? 1

Altıgen Kimono Hırka Nasıl Örülür?

Altıgen Kimono Hırka Nasıl Örülür? 2

Hırkamızı tamamladığımızda nasıl göründüğünü yakından inceledik. Çok hoş ve örülmeye değer görünüyor. Şimdi ise altıgen kimono hırka nasıl örülür videodan izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler