Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyaları

İğne oyası modellerine videolu bir güzel model daha ekliyoruz. Yeni başlayanlar için kolay iğne oyası modellerinden. Yaprak ve çiçekten oluşan zarif bir model. Dilediğiniz her renkte yapabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerine de , iğne oyası mutfak havlu kenarlarına da çok yakışacak  bir örnek. Mutfak havluları küçük olduğu için daha zarif, daha çıtı pıtı oyalar tercih edebilirsiniz. İğne oyası sepet örneği de mutfak havlularına çok yakışacaktır. Zarif ve şık bir model.

Kursa gitmek isteyenler için belediyelerin düzenlemiş olduğu ücretsiz kurslar var. Onlara kayıt olarak istediğiniz hobi dalında kurs görebilirsiniz. İğne oyaları, mefruşat, dikiş, nakış, bilgisayar üzerine kurslar. Birçok kurs açılıyor bu bağlamda. Eylül döneminde başladığı için kayıtlar daha öncesinden yapılıyor. Bulunduğum yerde Ağustos ayı ortalarında başlayacak. Bende iğne oyasına gitmeyi düşünüyorum. Sizlere yepyeni , güzel videolar çekmek için ve iğne olası modellerinde daha iyi hizmet vermek için.  Hepimizin kursa gitme imkanı yok. Evde sizler için özenle yayınladığımız videoları takip ederek evde iğne oyaları ve diğer hobi dallarını öğrenebilirsiniz.

Yeni İğne Oyaları 1

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri Yapımı

Çok güzel bir örnek. Çok zarif bir model. Nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa ulaşabilirsiniz. Sizde yaptığınız modelleri bizimle facebook mimuu sayfasından resim atarak gönderebilir. Hepimizle paylaşabilirsiniz. Şimdi bu güzel modelin nasıl yapıldığına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler