Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yelek Modelleri Çocuk

Yelek modelleri ve örgü elbise modelleri olarak örebilirsiniz. Yelek modelleri çocuk örneği hazırladık. Bebek yelekleri olarak çok şık duracak bir model. 1 yaş için uygun bebek yelekleri. Tabi ölçüler kullanacağınız ipe göre değişiklik gösterecektir. Bildiğimiz birçok farklı örgüde kullandığımız bir model. Su taşı örneğine benziyor. Yeni bebek yelek örneklerinden. Örgü jile yelek yapılışı veya elbise olarak kullanabilirsiniz. Şiş ile ördüğümüz bir örnek. Şiş ile ördüğümüz çok kullanışlı olan diğer bir modelimiz şiş örgü bolero yelek yapımı. Arkadaşım bana hediye olarak örmüştük. Yeni doğan bir bebek iken yelek modelleri olarak kullandım. Daha sonrasında biraz büyüdüğünde bolero olarak kullandım. Çok kullanışlı bebek yelek modellerinden. Birazdan paylaşacağımız model tığ işi örgü modelleri ile yaptığımız bir örnek.

Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı

Çok hoş bir model. Ve kolay. Bütün olarak örüp ön ve arka kol ayrımlarını daha sonra örebilirsiniz. Veya tüm parçaları ayrı ayrı örüp dikerek birleştirebilirsiniz. Yeleğin üzerini örgü çiçek motifleri ile, örgü kalp motifleri ile süsleyebilirsiniz. Cep şeklinde de kullanabilirsiniz örgü kalpleri.

Yelek Modelleri Çocuk 8

Yelek Modelleri Çocuk 5

Yelek Modelleri Çocuk 6

Çok güzel bir model. Şemada hem yelek olarak kullanabileceğiniz modelin hemde elbise olarak kullanacağınız modelin şemasını bulabilirsiniz. Zincir ve trabzanlarla yaptığımız yazlık bir örgü. Yazlık örgüler için yazlık ipler kullanabilirsiniz. Çok güzel ipler var. Renkleri de çok güzel. 3 model bir arada. Önden 4 düğmeli olarak, önü çapraz olarak ve elbise olarak 3 güzel model. Beğendiğiniz örneğin şemasını kullanarak örebilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/358

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler