Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Jile Elbise Modelleri Anlatımlı

Örgü jile elbise modelleri anlatımlı model ile devam ediyoruz. Yandan pileli çok güzel bir örnek. Sadece alt kısmı örüp örgü etek modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Çok güzel bir model. Tam sayıları, baştan sona yapılışı anlatımlı olarak videoda yer alıyor. Videoda verilen sayılar 3 – 4 yaş için uygun. Bebek örgü modelleri ve yapılışlarında siz ilmek sayılarını ayarlayarak istediğiniz yaş grubu için örebilirsiniz. Bebek jilesi örgü modelleri içine gömlek ile kullanabilirler. Balıkçı yaka penye ile kullanabilirler. Örgü şortlu jile takım yapılışı çok güzel bir örnek. Kız bebekleriniz için örebilirsiniz. Pirinç örgü jile yapılışı iki renkli örgü gül modelleri ile süslediğimiz çok hoş bir model. Sizde beğendiğiniz örgü modelleri ile jileler örebilirsiniz kızlarınıza. Şimdi örgü jilenin nasıl yapıldığına geçelim.

Bebek Jile Modelleri ve Yapılışı

Yandan pileli ve düğmeli. Örgü jile elbise modelleri anlatımlı modeli çok seveceksiniz. Hemen kızlarınıza, torunlarınıza örmek isteyeceksiniz. Bebek jile örnekleri bebeklere çok yakışıyor. Çok şık duruyor üzerlerinde. Eminim bu modelde çok güzel duracak. Çünkü çok güzel bir örnek. Bebe yünleri ile örülmüş bir model. Sizler istediğiniz renklerle ve beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kullanacağınız iplere göre ilmek sayıları değişkenlik gösterebilir.

Örgü Jile Elbise Modelleri Anlatımlı

Pilelerimiz eteğin yan kısmında bu şekilde duracak. Yakından görünüşü bu şekilde. Elbise bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek. Etek boyunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Örgü Jile Elbise Modelleri Anlatımlı 1

Ve gelelim yandan pileli olarak örülmüş örgü jile elbise modelleri anlatımlı yapılışına.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler