Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Yazma Kenarı İğne Oyası Yelpaze Modeli

Yine bir yazma kenarı iğne oyası modeli videosu daha. Yeni bir modeli öğrenmek isteyenler videomuzu izleyebilirler. İğne oyası yazma modellerinde sıkça kullanılan bir model. İğne oyası modellerinden firkete iğne oyası modeli sizler tarafından çok beğenildi. İğne oyası yelpaze örneği de çok sorulan ve istek alan bir model. Bizde yapılışını videolu olarak hazırladık. Umarım beğenirsiniz.

İğne oyasına başlangıç olarak iğne oyası zürafa yapılışı ile başlıyorsunuz. Zürafa yapımını iyice kavradıktan sonra diğer modelleri yapmaya başlıyorsunuz. Temel taşı zürafa yapılışı. Başta iğne oyası modelleriniz düzgün olmayabilir ama yaptıkça eliniz düzelecektir. Ne kadar çok yaparsanız geçişleriniz o kadar hızlanır ve eliniz düzgün olur.

Videolu, Yazma Kenarı İğne Oyası Yelpaze Modeli

İğne oyası modellerinden satış da yapabilirsiniz. Bu şekilde ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Etrafımda birçok arkadaşım iğne oyası modellerinden satış yapıyor ve para kazanıyor. Hazırladığımız videoları takip ederek modelleri öğrenebilirsiniz. Birçok arkadaşım bu yolla iğne oyası öğrendi ve satış yapıyor. İğne oyası tespih modelleri çok aranan modeller arasına girdi. Satış politikanızı bu yönde belirleyebilirsiniz. Tabi iğne oyası yazma modellerinden ve iğne oyası havlu kenarlarından hiç vazgeçilmiyor. Bahsetmeme gerek bile yok.

İğne Oyası Yelpaze Örneği Yapılışı Video

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler