Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Tavus Kuşu Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerimize devam ediyoruz. Bugün birlikte iğne oyası tavus kuşu modeli yapılışı videolu olarak izleyip öğreneceğiz. Daha önce birlikte iğne oyası salon takımı modellerinden yapmaya başlamış , öğreniyorduk. Bugün yemeni kenarlarına çok yakışan bir model anlatacağız. İğne oyası tavus kuşu modeli. Her iğne oyası modelinde olduğu gibi iğne oyası geçişleri düğümleri olan iğne oyası zürafa yapımını bilmek gerekiyor. Daha önce sizlere videolu iğne oyası zürafa tekniği olarak anlatmıştık.

Tavus kuşunu yaparken ilmekleri biraz uzun tutarak düğüm atıyorsunuz. Videolu iğne oyası havlu kenarı çiçek bahçesi yapımında olduğu gibi. İşi biraz daha büyütüp daha ağır örnekler yapmak isteyenler , iğne oyası salon takımı modelleri , iğne oyası tepsi örtüsü modelleri, iğne oyası oda takımı modelleri yapmak isteyenler iğne oyası tığ tekniği yapımı ile başlayabilirler.

Bana göre iğne oyası zevkli bir iş. Bu işten çevremizde birçok para kazanan arkadaşlar var. Ev bütçelerine katkı sağlayan. Hepsinin ellerine sağlık. Güzel işler yapıyorsunuz. İğne ile ipi ilmek ilmek dokuyorsunuz. Emeklerinize sağlık. Hadi videoları izleyerek sizlerde başlayın iğne oyası yapmaya. Sizlere videolu iğne oyası modellerine devam edeceğiz.

İğne oyası tavus kuşu modeli yapılışı video :

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler