Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Fiyonk Modeli Yapılışı

İğne oyası yemeni kenarlarında çok şık duran bir model. Sizlere çok güzel bir video hazırladık. İğne oyası fiyonk modeli. İğne oyası modelleri çeyizlerin vazgeçilmez , aranan modellerindendir. Ben son zamanlarda çok popüler olan iğne oyası tespih modellerini çok seviyorum. Kolye olarak da kullanabiliyorsunuz. Renk renk tespih modelleri hazırlayabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Satış yapabilirsiniz.

Videolu iğne oyası zürafa tekniğini bildikten sonra tüm modellerin çoğunu rahatlıkla yapabilirsiniz. İğne oyası çilek modeli yapılışı bunlardan biri mesela. İğne oyası çilek modelini hem yemeni kenarlarına , hem havlu kenarlarına rahatlıkla yapabilirsiniz.

İğne oyası fiyonk modelini nasıl yapılır derseniz,  başlangıçta yaparken iğne, iplik, makas, ve çatal iğneye ihtiyacınız olacak. Çatal iğne yerine aynı ebatlarda firkete de kullanabilirsiniz. İpinizi fiyonk yapmak istediğiniz yere sabitledikten sonra çatal iğnenin baş kısmını kesip firkete haline getirerek kullanabilirsiniz. Daha sonra çatal iğneye fiyonk yaparken ipi  9- 10 kez dolayarak yapıyorsunuz. Sonrasında zürafa yaparak sıkıştırıyorsunuz. İster tek fiyonk, ister ikili , ister 3lü fiyonklar yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar , model arayanlar için çok güzel bir model. Şimdiden ellerinize sağlık. Kolay gelsin arkadaşlar.

İğne oyası fiyonk modeli yapılışı video :

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler