Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Yeni Üçgen Şal Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün alize iplerle ördüğümüz çok şık bir şal yapılışı. var. 2 modelin birleşiminden oluşan fıstıklı örgü şal modellerinden. Kış için öreceğiniz en güzel örgü şallardan. Çeyizlik şal modelleri olarak da örebilirsiniz. Angora iplerle veya farklı iplerle şallarınızı örebilirsiniz. Kabartmalı örgü modellerini seviyorsanız tam sizlere göre örgü şallardan. Şal her renkle çok güzel duracak. Şal kenar modelleri olarak ise örümceklik kenar modelleri, püsküller, kurtçuklar kullanabilirsiniz. Kirpiklerle şalın etrafını tamamlayabilirsiniz.

Örgü şal modelleri olarak bugüne kadar tığ veya şiş fark etmez birçok modelin yapılışını hazırladık. En güzel şalları birlikte ördük. Tığla yeni üçgen şal yapılışı çok beğeneceğiniz birlikte öreceğimiz tığ işi şal modellerinden.  Tığla örülen adım adım baktüs şal yapılışı ve kolay şal modeli yapılışı çok hoşunuza gidecek modellerden. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilir.

Tığla Üçgen Şal Nasıl Örülür?

Yarım papatya görünümünde çok hoş bir şal. Örgü baktüs şal modelleri, örgü boyunluk modelleri olarak da farklı iplerle örüp kullanabilirsiniz. Omuz şal modelleri, gelin şal modelleri olarak kullanabilirsiniz. Baktüs ve boyunlukta kısa örmeniz diğer şallarda ise daha büyük örmeniz gerekiyor.

Tığla Yeni Üçgen Şal Yapılışı 1

Şal tamamlandığında yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. O halde hemen videoya geçip tığla yeni üçgen şal yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Tığla Yeni Üçgen Şal Yapılışı”
  1. Lenita Rabelo Costa dedi ki:

    Tudo maravilhoso. 😍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler