Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş Örgü ile Şapka Modeli

Şiş örgü örnekleriyle örülmüş harika bir şapka daha. Balık sırtı deseninden örgü şapka modelleri örüyoruz. Çıtı pıtı çok şık duran örneklerden. Bu yüzden bebek örgü modellerine de çok yakışır. Bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında, bebek battaniyesinde kullanabilirsiniz. Tabi yetişkin örgülerinde de kullanılabilir. Çeyizlik yelek modellerinde çok zarif duracaktır. Bugün bere modellerinin yapılışında kullanacağız. Sonrasında örneği öğrendikten sonra sizde istediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Şiş örgü örneklerinden beğendiğiniz tüm modellerle şapkalar, boyunluklar, eldivenler örebilirsiniz. Kışlık örgü modellerinde takım olarak bu güzel 3lü den örebilirsiniz. Çok hoş olacaktır.

Şişle örülmüş farklı şapkalara değinecek olursak örgü bere yapımı örülmesi gereken modellerden. Çapraz ilmekler örgü modeliyle çok güzel kazaklar örmüştük. Modeli paylaştığımız andan itibaren de çok soruldu. Aynı örneği şapka yapımında da kullandık. Tarifine ise çapraz örgü şapka yapılışından ulaşabilirsiniz. Erkekler için de uygun örneklerden. Erkek örgü şapka modelleri olarak örebilirsiniz. Örgü boyunluk modelleriyle takım yapabilirsiniz. Son olarak çocuklar için öreceğimiz modelden bahsedelim. Kolayca örebiliriz. Kırmızı başlıklı kız şapka modellerinden. Detaylar örgü şapka ve boyunluk yapılışında. Şimdi şapka örgü modelleri anlatımlı videoya geçiyoruz.

Şişle Şapka Nasıl Örülür?

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün rengiyle modeliyle dikkat çeken şapka yapılışı hazırladık. Adım adım nasıl örüldüğünü videodan öğreneceğiz. Daha sonra ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örmeye başlayacağız.

Şapka Örgü Modelleri Anlatımlı

Rengi de modeli de çok güzel. İplik olarak alize real 40 kullanılmış. Şimdi tüm detaylarıyla şapkanın yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler