Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ile Örgü Şapka Boyunluk Yapılışı

Örgü boyunluk modellerinden şişle örülmüş harika bir örnek tarifi hazırladık. Aynı modelin farklı renklerle örülmüş örneklerini de göreceğiz. Beğendiğiniz renklerle sizde örebilirsiniz. Şiş ile örgü şapka boyunluk yapılışı çok güzel bir örnek. Benimde örülecekler listemde. Çok güzel bir model. Birçok örgü modeli ile boyunluğu örebilirsiniz. Çok güzel şiş örgü örnekleri var. İşkembe örgü modeli, haraşo örgü modeli, pirinç örgü modeli gibi daha burada sayamadığımız birçok tarifimiz var. Aynı teknikleri yani aynı şekilleri kullanarak tığ işi örgü modelleri ile boyunluklar örebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar kendine boyunluk modelleri örmek isteyenler kullanışlı bu modeli örmek isteyebilirler. Çok kullanışlı bir model hem şapka hem boyunluk tarifi. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı olarak videoda anlatılmakta. 2 parça halinde örüyoruz. Yine şemalarla da gösterilmekte. Sizde beğendiğiniz örneklerle örgülerinizi örebilirsiniz. Hem şapka hem boyunluk nasıl örülür yine daha önce paylaştığımız farklı modellerde var. İnceleyebilir, kendiniz için çocuklarınız için örebilirsiniz. Şiş ile örgü şapka boyunluk yapılışı anlatıma geçelim.

Şiş ile Boyunluk Örme

Şiş ile boyunluk örme modeli hazırlıyoruz. Şiş ile örgü şapka boyunluk yapılışı aynı modeli tığ ile de örebilirsiniz. Videoda hem tığla hem de şişle örebilirsiniz. Alt kısma lastik örneği üst kısma beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Kolay bir model. Bittiğinde kullanıldığında çok şık duruyor. Sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Angora ipler kullanabilirsiniz. Yumuşacık olacaktır.

Şiş ile Örgü Şapka Boyunluk Yapılışı 23

Şiş ile Örgü Şapka Boyunluk Yapılışı 22

Şiş ile Örgü Şapka Boyunluk Yapılışı 8

Şiş ile Örgü Şapka Boyunluk Yapılışı 21

Yukarıda gördüğümüz 2 parça halinde örülüyor boyunluk. Daha sonra dikerek birleştiriyoruz. Boyunluk modelleri bittiğinde harika duruyor.

Şiş ile örgü boyunluk yapılışı için şimdi detaylı anlatımı videodan izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler