Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hem Şapka Hem Boyunluk Nasıl Örülür?

Hem şapka hem boyunluk nasıl örülür anlatan güzel bir yazı hazırladık. Çok kolay ve çok şık bir model. Her yaş için örebilirsiniz. Haraşo örgü modelleri ile örülmüş bir örnek. İster boyunluk modelleri olarak kullanabilirsiniz isterseniz de bere modelleri olarak. İsterseniz ikisini de aynı anda kullanabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarında boyunluk olarak ördüğümüz örneğe haraşo dışında örnekleri modellerde kullanabilirsiniz. Saç örgü modelleri kullanabilirsiniz. Burgu örgü modelleri kullanabilirsiniz. Şiş örgü örneklerinden beğendiğiniz modelleri kullanabilirsiniz. Şapka kısmının ön kısımlarına örnek koyabilirsiniz. İki renkli olarak da çalışabilirsiniz. Hadi şimdi hem şapka hem boyunluk nasıl örülür detaylara geçelim.

Boyunluklu Bere Nasıl Örülür?

Şiş örgü modellerinden haraşo örgüden harika bir model tarifi hazırladık. Hem şapka hem boyunluk nasıl örülür baştan sona anlatan harika bir model. Tek renk olarak veya iki renkli olarak çalışabilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla hem bere hem boyunluk örgü örneğini örebilirler. Modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Videodan takip ederek çok kolay bir şekilde örebilirsiniz.

Hem Şapka Hem Boyunluk Nasıl Örülür? 2

Hem Şapka Hem Boyunluk Nasıl Örülür? 1

Hem Şapka Hem Boyunluk Nasıl Örülür?

Hem Şapka Hem Boyunluk Nasıl Örülür? 3

Berenin ve boyunluğun nasıl durduğunu önden, arkadan ve yandan gördük. Çok güzel ve kullanışlı bir model. Nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan videoyu izlemek. Daha sonra elinize şiş ve ipi alıp örmeye başlamak. Kendimize, kızlarımıza, sevdiklerimize örmeye başlıyoruz. Evde kalan iplerle renk renk de örebilirsiniz. Farklı renklerde birkaç model örebilirsiniz. Çeşit çeşit kullanabilirsiniz. Hadi yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler