Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı

Harika bir örgü modelleri yle örülmüş. Güzel bir video ile modelin yapılışını öğreneceğiz. 4 farklı renkten ince. Beğendiğimiz renklerle en güzel mozaik desenleri bere yapılışı nı öreceğiz. Bebekler için tasarlamak için öğrenmek için modellenebilir ni örebiliriz . Bere modelleri nde örnek hem kızlar için hem de için uygun. Gönül içinde ileör onu iki kişilik içinde yapabilirsiniz.

Beremizi örerken 2 renk. Bir ana renk birde ara renk merkezi. Arada batik ipleri de kullanabilirsiniz. Şapkayı eşler arasında kombin olarak örebilirsiniz. Anne kız, anne kız, baba kız, baba çocuk yada aile boyu aynı boydan boya şapkayı örüp takımı olarak kullanabilirsiniz. Erkek örgü şapkası , bayan örgü modelleri olarak renk düzeniyle örebilirsiniz. Siyah beyaz uyumunu söylemeye gerek yok. Hangi model örersek siyah beyaz her zaman ile çok güzel uyum içinde.

Mozaik Bere Nasıl Örülür?

Mozaik desen örgüsü yapılışı aşamaları yabancı örgü modellerinden . Tığ işi lastik ile başlıyoruz. Dilerseniz örnek şiş örgü lastik modelleri ile başlayabilirsiniz. Daha sonra şapkanın üzerine mozaik desenini sonra başlayabilirsiniz. Mozaik deseni ni sadece şapkada değil örgü atkı modellerinde , örgü boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi, örgü hırka modelleri, örgü puf modelleri, örgü pas modelleri gibi daha burada sayamadığımız pek modelde kullanabilirsiniz. Aynı desende şapkalara takım örgü eldiven modelleriörebilirsin. İlk olarak mozaik desen örgü yapılmayacak şekilde yapılacakta nasıl olacak.

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 16

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 12

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 10

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 11

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 1

 

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 3

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 9

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 8

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 13

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 6

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 5

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 4

Mozaik Desen Örgü Bere Yapılışı 7

Şimdi ise örgülü anlatımlı video izleyelim.

Kaynak : https://www.mjsoffthehookdesigns.com/modish-mosaic-kroşe-hat-free-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler