Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Rüzgar Gülü Lif Modeli Yapılışı

Rüzgar gülü lif modeli çok şık bir örnek. Lif modellerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün üç boyutlu rüzgar gülü lif yapımı hazırladık. Çok beğeneceksiniz. Hem rüzgar gülü, hemde üç boyutlu. Üç boyutlu lif modelleri yapılışına birkaç modelin anlatımını hazırlamıştık. 3 boyutlu tomurcuk lif yapılışı videolu anlatımlı yapımını sizlerle paylaşmıştık. Midye kabuğu lif yapımı bir şaldan uyarladığımız lif örneklerindendi. Üç boyutlu lif örneklerini sizde beğendiğiniz lif çeşitlerine uygulayabilirsiniz. Uzun lif modellerine şimdi videoda anlatıldığı gibi üç boyutlu tekniğini ekleyerek üç boyutlu lif modelleri yapabilirsiniz. Kese şeklinde lif modellerine, kare, yuvarlak lif modellerine bu tekniği ekleyebilirsiniz. Yani tekniği uygun olan her modele ekleyebilirsiniz.

Üç Boyutlu Rüzgar Gülü Lif Yapımı

Çeyizlik lif modelleri arayanlar içinde oldukça güzel bir model olacaktır rüzgar gülü lif modeli. Nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Daha önce ördüğünüz liflerden kalan iplerinizi değerlendirmek içinde güzel bir proje. Çiçek kısımlarını evde kalan ipleri kullanarak örebilirsiniz. Renk renk çiçekli şık bir lif olur. Hediye etmek içinde çok güzel bir fikir. Sizin el emeğinizden oluşan hediyeden daha güzel ne olabilir.

Modelin nasıl yapıldığı baştan sona videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler