Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Parmakta Zincir Atkı Nasıl Yapılır?

Parmakta zincir örüyoruz ve boyunluk modellerine, atkı modellerine çeviriyoruz. Bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Sizlere kolay ve değişik, ilk kez bizde göreceğiniz modelleri hazırlamayı çok seviyoruz. Yine öyle güzel bir model hazırladık. Parmak örgüsü modellerinden bahsediyoruz zaman zaman. Bu model kolay ve  çok seveceksiniz yaparken. Çok kısa sürece tamamlayacağınız bir çalışmalardan biri olacak. Artık ipleri değerlendirmek içinde süper bir proje. Belli uzunluklara ulaşınca renk değişikliği yapabilir ve boyunluğunuzu tamamlayabilirsiniz. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı modelde takıldığınız bir konu olursa hemen sorabilirsiniz. Gülü zincirli bir modelimiz daha vardı. Örgü gül zinciri yapılışı. Güllü modeli de fular, atkı olarak kullanabilirsiniz. Parmakta zincir atkı nasıl yapılır detaylara bir göz atalım.

Parmak Örgü ile Boyunluk Yapımı

Parmak zincir atkı nasıl yapılır detayları ile hazırladık. Bu güzel modelle sadece boyunluk değil paspas modelleri de örebilirsiniz. Zincirleri birbirine elle dikerek veya dikiş makinesinde zikzak ile dikerek birleştirebilirsiniz. Sepet modelleri yapabilirsiniz. Yine dikerek birleştirerek. Parça kumaşlarınız varsa boyunlukta olduğu gibi parmakla zincir yapıp yine paspas modellerinde kullanabilirsiniz.

Parmakza Zincir Atkı Nasıl Yapılır?

Parmakta zincir modeli ile yapılabilecek fikirlerden bahsettik. Sizde hayal gücünüzü kullanarak birçok yeni tasarım oluşturabilirsiniz. Kolay ve gösterişli örgü boyunluk modellerinin nasıl örüldüğünü izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler