Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı

Örgü atkı modelleri anlatımlı çok sevimli bir model var sırada. Haraşo örgü modelleri ile ördüğümüz çok güzel bir model. Örgü atkı şapka modellerini kız çocuk veya erkek çocuklarınız için örebilirsiniz. Bebek örgü modellerini bebe yünleri ile örebilirsiniz. Bakteri üretmeyecek, temizliği kolay ipleri tercih edip kullanabilirsiniz. Örgü atkı modelleri anlatımlı örneğin tarifini sizlere şemalı olarak hazırladık. Tavşan kulaklı atkının tarifi şemada verilmekte. Haroşo örgü ile örüyoruz. Kesmeler ile yaparak şekil veriyoruz. Tavşan kulaklarını kullanarak örgü şapka modellerinde de kullanabilirsiniz. Takım olarak örebilirsiniz. Örgü atkı modellerini böyle şapkalar da örerek takımlara tamamlayabilirsiniz. Aynı modelin iki farklı renkle örülmüş bir örneği görebilirsiniz. Ve her renk ile örebilirsiniz. Modelde göreceğiniz her iki renkle de çok güzel olmuş. Hadi tarifine başlayalım.

Atkı Modelleri ve Yapılışları

Örgü atkı modelleri anlatımlı modelin videolu tarifine en altta bulunan kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Örgü biliyorsanız bu modeli kolaylıkla örebilirsiniz. Haraşo örgü modelini hep düzden örerek veya hep tersten örerek yapıyoruz. Ben düzden örerek yapıyorum. Sizler nasıl yapıyorsunuz. Şimdi örgü şemamızı inceleyelim. Başlangıç ve son kısmını aşağıda bulabilirsiniz. Beyaz iple başlıyoruz. daha sonra renkli kısmı da ekleyip örmeye devam ediyoruz. 38 ilmek ile başlıyoruz ve şemayı uyguluyoruz.

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 8

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı

Ve kulakların şemasını görelim.

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 5

Şemalar gözünüzü korkutmasın. Kolay bir model. Şimdi bu güzel modelin bittiğinde nasıl durduğunu görelim. Ve keyifle örgümüzü örüp kullanalım.

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 2

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 1

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 7

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 6

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 4

Örgü Atkı Modelleri Anlatımlı 3

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8094/zhifa

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler