Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatyalı Lif Modelinin Yapılışı

Harika bir örnek ile daha karşınızdayız. Papatyalı lif modelinin yapılışı. Çok güzel bir örnek. Tam hediyelik ve çeyizlik lif modellerinden. Dilerseniz papatyaları farklı renklerde de yaparak çiçekli lif modellerinden örebilirsiniz. Çiçekler liflere çok yakışıyor. Örgü güllerde aynı şekilde lif örneklerine çok yakışıyor. Liflerde çiçekleri kullanmayı çok seviyoruz. Mesela orkide lif modeli yapılışı çok güzel bir örnek. Lavanta lif modeli yapılışı da öyle. Puf çiçekli yuvarlak lif yapımını unutmayalım. 3 farklı modelde 3 çiçekli lif örneği. Daha fazla model için mimuu.com bekleriz. Papatyalı lif modelinin yapılışını tüm detayları ile birazdan videolu olarak paylaşacağız. Sizde videoyu takip ederek zorlanmadan örebilirsiniz. 3 farklı renkte ip ile örüyoruz. Yaprak için vazgeçilmeyen yeşil, ana renk olarak beyaz ve çiçeklerimiz için sarı. Sarı papatyalar öreceğiz birazdan.

Papatyalı Lif Modelinin Yapılışı 1

Papatya Bahçesi Lif Nasıl Örülür?

Papatyaların açtığı güzel bir lif modeli. Tam on yedi tane papatyası olan bu güzel lifin yapımı ile sizlerleyiz. Papatya bahçesi adına yakışır bir lif olarak görseli harika görünüyor. Üç renk lif ipi model için yeterli oluyor. Orta kışıma sekiz yapraklı çiçek yaparak başlanılan modelimize ikinci sırada her çiçek yaprağına bir tekli bir ikili olarak fıstık yapılıyor. İki sıra yeşilden sonra tekrar çiçek yapıp her araya eklenerek ilerleyen modelimizi videolu olarak paylaştık. Biz çok beğendik. Bu hoş yeni tasarım modeli sizlerinde beğeneceğinizi düşünerek yapımını video ile sunduk.

Papatyalı Lif Modelinin Yapılışı

Diğer örneklerimize de göz atmayı unutmayın ve beğendiğiniz modelleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak daha fazla kişinin anlatımlarımızdan ve yayınladığımız örgü modellerinden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Teşekkürler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler