Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Runner Örneği Yapımı

Tığ işi örgü modellerinden, dantel modellerinden şahane bir örgü runner modelleri hazırladık. Örgü runner örneği yapımı videolu olarak hazırladığımız tariflerden. Yabancı örgü modellerinden. Videodan takip ederek yapabilirsiniz. Ben maalesef dil bilmiyorum. Tığ işi örgülerde sembollerle, şemadan örgüyü çıkartabiliyorum. Videodan ekran görüntüsü alıyorum veya videoyu takip ederek, ellerini takip ederek örgüyü örüyorum. Sizde öyle yapabilirsiniz. Örgü runner örneği yapımı için şema da hazırladık. Şemadan veya videodan takip ederek örebilirsiniz. Biraz daha önce ördüğümüz runnerlerden bahsedecek olursak yayınladığımız andan itibaren çok sevilen bir modelimiz var. Tarifine örgü runner yapımı detaylarından ulaşabilirsiniz. Tek renk veya modeldeki gibi renkli olarak örebileceğiniz çok zarif bir örnek. Örgü runner ise motiflerle hazırladığımız tariflerden. Bebek battaniyesi veya örgü hırka modelleri, örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Badem modeli örgü runner yapımı çok sevdiğimiz ananas, badem veya çilek olarak isimlendirdiğimiz örnekten yapılıyor. Örgü runner örneği yapımı için detaylı anlatıma geçiyoruz. Tüm aşamaları inceliyoruz.

Dantel Runner Nasıl Örülür?

Hem şemalı hem de videolu anlatımla çok zarif dantel modeli anlatımı hazırladık. Örgü runner örneği yapımı ev dekorasyonunuza renk katacak. Yarım motiflerin birleştirilmesiyle tam motif ortaya çıkıyor. İlk olarak sizlere dantelin hazırlanmış 2 farklı şemasını göstermek istiyorum. Beğendiğiniz şemadan takip edebilirsiniz.

Örgü Runner Örneği Yapımı 2

Örgü Runner Örneği Yapımı 8

Yine badem modelinin kullanıldığı çok güzel bir model. Badem deseni dantellere çok yakışıyor. Örgü runner modelleri çeşit çeşit iplerle son zamanlarda en çok ördüğümüz örgülerden. Şimdi sizlere ikinci olarak modelin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Örgü Runner Örneği Yapımı 9

Örgü Runner Örneği Yapımı 6

Örgü Runner Örneği Yapımı 7

Örgü Runner Örneği Yapımı 5

Örgü Runner Örneği Yapımı 3

Örgü Runner Örneği Yapımı 1

Örgü Runner Örneği Yapımı

Örgü Runner Örneği Yapımı 4

Üçüncü olarak modelin yapılışını videolu olarak izleyeceğiz. Şemayla videoyu aynı anda takip ederek örebiliriz. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/lirella/post233943952

https://www.ravelry.com/patterns/library/50th-state-double-take

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler